Ecologische waterafstotende rugzak met vakken en rits 9''
Code: 56186
Stap 1. Selecteer de product kleur
Stap 2. Selecteer de bedrukkingstechniek
- 1 Kleur (Voorkant)

- Digitale kleuren transfer (Voorkant)
- Zonder opdruk
Stap 3. Selecteer de hoeveelheid
-
10
-
20
-
50
-
100
-
200
Stap 4. Selecteer de verzendmethode
- Standard
De rugzak die je logo elke verplaatsing meeneemt
Rugzak van gerecycled kunststof in Ripstop-stijl, met waterafstotende stof voor dagelijks gebruik onderweg. Met een hoofdvak met rits en een binnenvak met elastische pasvorm voor elektronische apparaten tot 9''. Daarnaast twee externe voorvakken met rits om kabels, sleutels of documenten te organiseren. Aan de zijkant zit een elastisch vak voor flessen of bidons. Gewatteerde schouderbanden en rugpand voor comfortabeler dragen. Handig voor HR-acties, evenementen en salesteams.
Eigenschappen
- Unisex waterafstotende rugzak met stevige Ripstop-stof
- Elastisch binnenvak voor elektronische apparaten tot 9''
- Twee voorvakken met rits voor snelle organisatie
- Gewatteerde schouderbanden en rug met elastisch zijvak
Kenmerken
| Productcode: | 56186 |
| Minimale afname: | 10 stuks |
| Maat: | 26 x 45 x 11 cm |
| Gewicht: | 275 gr |
| Materiaal: | Gerecycled PET-plastic (RPET) |
| Land van fabricage: | China |
| Intrastat code: | 4202 92 91 |
| Geslacht: | Unisex |
| In onze collectie vanaf : | Februari 2026 |
| Land van verzending : | Spanje |
Verpakking
| Minimale afname voor verzending met pallet: | 320 stuks |
| Tussenverpakking:: | 1 stuk |
| Afmetingen van buitenste doos: | 29 x 45 x 36 cm |
| Inhoud van de buitenste doos: | 0.047 m³ |
| Gewicht van de buitenste doos: | 5.5 kg |
| Hoeveelheid per doos: | 20 stuks |
Je kunt het ook vinden in
Meest populaire producten
-
Gerecyclede reisrugzak met meerdere vakken Business Trip
Prijs vanaf: € 35,30
-
Rugzakken met roll-top voor laptop met reflecterende ritssluiting
Prijs vanaf: € 8,95
-
Synthetisch lederen rugzak met gevoerd laptopvak 20L
Prijs vanaf: € 53,17
-
Zachte RPET-polyester rugzak voor tablet en laptop tot 15 inch
Prijs vanaf: € 5,00
-
Promotionele 15'' laptoprugzak met ripstop-details City
Prijs vanaf: € 11,72
-
Laptoprugzak 13'' met USB-poort Energize
Prijs vanaf: € 11,64