Nylon rugzak met zijvakken voor flessen 10"
Code: 56203
Stap 1. Selecteer de product kleur
Stap 2. Selecteer de bedrukkingstechniek
- 1 Kleur (Voorkant)

- Digitale kleuren transfer (Voorkant)
- Zonder opdruk
Stap 3. Selecteer de hoeveelheid
-
10
-
20
-
50
-
100
-
200
Stap 4. Selecteer de verzendmethode
- Standard
Een rugzak die je events ondersteunt en je merk versterkt
Unisex rugzak van Ripstop Taslon-nylon, gemaakt voor dagelijks gebruik op kantoor en onderweg. Met zijvakken met elastische aansnoering, zodat je flessen extra stevig zitten. Aan de voorkant zit een vak met rits en bovenaan een extra vak voor accessoires die je snel wilt pakken. Binnenin zit een gevoerd vak voor tablets tot 10''. Gevoerde rug en schouderbanden voor meer comfort tijdens langere trajecten. Handig voor welkomstacties en bedrijfsevenementen.
Eigenschappen
- Unisex rugzak met gevoerd compartiment voor tablet 10''
- Elastische zijvakken voor flessen en snelle toegang
- Voorvak met rits en bovenste organiser-vak
- Gevoerde rug en schouderbanden voor dagelijks gebruik
Kenmerken
| Productcode: | 56203 |
| Minimale afname: | 10 stuks |
| Maat: | 26 x 38 x 13 cm |
| Gewicht: | 250 gr |
| Materiaal: | Nylon |
| Land van fabricage: | China |
| Intrastat code: | 4202 92 91 |
| Geslacht: | Unisex |
| In onze collectie vanaf : | Februari 2026 |
| Land van verzending : | Spanje |
Verpakking
| Minimale afname voor verzending met pallet: | 640 stuks |
| Tussenverpakking:: | 1 stuk |
| Afmetingen van buitenste doos: | 35 x 41 x 58 cm |
| Inhoud van de buitenste doos: | 0.083 m³ |
| Gewicht van de buitenste doos: | 10 kg |
| Hoeveelheid per doos: | 40 stuks |
Je kunt het ook vinden in
Meest populaire producten
-
Gerecyclede reisrugzak met meerdere vakken Business Trip
Prijs vanaf: € 35,30
-
Rugzakken met roll-top voor laptop met reflecterende ritssluiting
Prijs vanaf: € 8,95
-
Synthetisch lederen rugzak met gevoerd laptopvak 20L
Prijs vanaf: € 53,17
-
Zachte RPET-polyester rugzak voor tablet en laptop tot 15 inch
Prijs vanaf: € 5,00
-
Promotionele 15'' laptoprugzak met ripstop-details City
Prijs vanaf: € 11,72
-
Laptoprugzak 13'' met USB-poort Energize
Prijs vanaf: € 11,64