Nylon rugzak met ruim compartiment en koordsluiting PC 15''
Code: 56192
Stap 1. Selecteer de product kleur
Stap 2. Selecteer de bedrukkingstechniek
- 1 Kleur (Aan een kant)

- Digitale kleuren transfer (Aan een kant)
- Zonder opdruk
Stap 3. Selecteer de hoeveelheid
-
10
-
20
-
50
-
100
-
200
Stap 4. Selecteer de verzendmethode
- Standard
De rugzak die elke verplaatsing verandert in een merkdrager
Zachte nylon rugzak voor dagelijks gebruik op het werk en onderweg. Je krijgt een ruim hoofdvak met verstelbare trekkoordsluiting en veiligheidsstopper, plus een bovenflap met gesp voor snelle toegang. Met een klein voorvak en twee middelgrote voorvakken met rits om opladers, sleutels of documenten netjes te ordenen. Binnenin is er ruimte voor een laptop tot 15''. Gewatteerde rug en handgreep voor extra comfort. Handig voor onboarding, beurzen en salesteams.
Eigenschappen
- Nylon rugzak met bovenflap en veilige trekkoordsluiting
- Voorvak en twee middelgrote vakken met rits
- Binnenvak voor laptop tot 15''
- Gewatteerde rug en handgreep voor dagelijks gebruik op het werk
Kenmerken
| Productcode: | 56192 |
| Minimale afname: | 10 stuks |
| Maat: | 40 x 41 x 18 cm |
| Gewicht: | 366.66666666667 gr |
| Materiaal: | Nylon |
| Land van fabricage: | China |
| Intrastat code: | 4202 92 91 |
| Geslacht: | Unisex |
| In onze collectie vanaf : | Februari 2026 |
| Land van verzending : | Spanje |
Verpakking
| Minimale afname voor verzending met pallet: | 480 stuks |
| Tussenverpakking:: | 1 stuk |
| Afmetingen van buitenste doos: | 45 x 41 x 44 cm |
| Inhoud van de buitenste doos: | 0.081 m³ |
| Gewicht van de buitenste doos: | 11 kg |
| Hoeveelheid per doos: | 30 stuks |
Je kunt het ook vinden in
Meest populaire producten
-
Gerecyclede reisrugzak met meerdere vakken Business Trip
Prijs vanaf: € 35,30
-
Rugzakken met roll-top voor laptop met reflecterende ritssluiting
Prijs vanaf: € 8,95
-
Synthetisch lederen rugzak met gevoerd laptopvak 20L
Prijs vanaf: € 53,17
-
Zachte RPET-polyester rugzak voor tablet en laptop tot 15 inch
Prijs vanaf: € 5,00
-
Promotionele 15'' laptoprugzak met ripstop-details City
Prijs vanaf: € 11,72
-
Laptoprugzak 13'' met USB-poort Energize
Prijs vanaf: € 11,64