Laptoprugzak van synthetisch leer met dubbel compartiment 15''
Code: 56199
Stap 1. Selecteer de product kleur
Stap 2. Selecteer de bedrukkingstechniek
- Digitale kleuren transfer (Voorkant)
- Zonder opdruk
Stap 3. Selecteer de hoeveelheid
-
10
-
20
-
50
-
100
-
200
Stap 4. Selecteer de verzendmethode
- Standard
Je volgende rugzak met logo voor beurzen, kantoor en bezoeken
Rugzak van synthetisch leer met twee hoofdvakken en dubbele ritssluitingen voor snelle toegang. Inclusief een gevoerd vak voor een laptop tot 15'' en een tweede, uitbreidbaar compartiment met een elastisch verstelbaar vak, bedoeld om andere apparaten mee te nemen. Aan de buitenkant zitten twee voorvakken met rits en twee zijvakken van elastisch gaas voor flessen of bidons. Gevoerde schouderbanden en rugpand voor comfortabel gebruik onderweg. Geschikt voor merkacties op kantoor en bij evenementen.
Eigenschappen
- Rugzak van synthetisch leer met gevoerd laptopvak 15''
- Dubbel compartiment met dubbele ritssluitingen en uitbreidbare zone
- Voorvakken met rits en zijkanten van elastisch gaas
- Gevoerde schouderbanden en rugpand voor dagelijks gebruik en onderweg
Kenmerken
| Productcode: | 56199 |
| Minimale afname: | 10 stuks |
| Maat: | 27 x 38.5 x 15 cm |
| Gewicht: | 600 gr |
| Materiaal: | Synthetisch leer (PU) |
| Capaciteit: | 15 L |
| Land van fabricage: | China |
| Intrastat code: | 4202 92 91 |
| Geslacht: | Unisex |
| In onze collectie vanaf : | Februari 2026 |
| Land van verzending : | Spanje |
Verpakking
| Minimale afname voor verzending met pallet: | 320 stuks |
| Tussenverpakking:: | 1 stuk |
| Afmetingen van buitenste doos: | 42 x 60 x 38 cm |
| Inhoud van de buitenste doos: | 0.096 m³ |
| Gewicht van de buitenste doos: | 12 kg |
| Hoeveelheid per doos: | 20 stuks |
Je kunt het ook vinden in
Meest populaire producten
-
Gerecyclede reisrugzak met meerdere vakken Business Trip
Prijs vanaf: € 35,30
-
Rugzakken met roll-top voor laptop met reflecterende ritssluiting
Prijs vanaf: € 8,95
-
Synthetisch lederen rugzak met gevoerd laptopvak 20L
Prijs vanaf: € 53,17
-
Zachte RPET-polyester rugzak voor tablet en laptop tot 15 inch
Prijs vanaf: € 5,00
-
Promotionele 15'' laptoprugzak met ripstop-details City
Prijs vanaf: € 11,72
-
Laptoprugzak 13'' met USB-poort Energize
Prijs vanaf: € 11,64