Uitbreidbare rugzak van gerecycled materiaal met Duo‑rits 16"
Code: 53858
Stap 1. Selecteer de product kleur
Stap 2. Selecteer de bedrukkingstechniek
- 1 Kleur (Voorkant)

- 2 Kleuren (Voorkant)

- 3 Kleuren (Voorkant)

- 4 Kleuren (Voorkant)

- Digitale kleuren transfer (Voorkant)
- Borduren (Voorkant)
- Zonder opdruk
Stap 3. Selecteer de hoeveelheid
-
5
-
10
-
25
-
50
-
100
Stap 4. Selecteer de verzendmethode
- Standard
Beschrijving
De Soft Tote Backpack is een stijlvolle en veelzijdige metgezel, ontworpen voor moeiteloos dagelijks gebruik. Dankzij de innovatieve Duo-Zipper van XDDESIGN kan de tas worden uitgebreid tot twee verschillende stijlen, waardoor functionaliteit en design perfect samenkomen. Met een veilig anti-diefstalontwerp en een schuifvergrendeling op de rits blijven je spullen altijd beschermd. Ideaal voor werk, studie of vrije tijd, met 11 doordacht ontworpen opbergvakken om je essentials georganiseerd te houden. De minimalistische buitenkant is gemaakt van duurzaam, lichtgewicht gerecycled nylon, terwijl de voering is vervaardigd met AWARE™, wat het gebruik van echt gerecycled textiel garandeert. Bevat 42,64% gerecycled materiaal. Geregistreerd ontwerp®
Kenmerken
| Productcode: | 53858 |
| Minimale afname: | 5 stuks |
| Maat: | 29 x 14 x 41 cm |
| Gewicht: | 990 gr |
| Materiaal: | Nylon, gerecycled polyester (RPET) |
| Capaciteit: | 15 L |
| Land van fabricage: | China |
| Merk: | XD Design |
| Intrastat code: | 4202 92 91 |
| In onze collectie vanaf : | Augustus 2025 |
| Land van verzending : | Roemenië |
Verpakking
| Individueel verpakkingstype:: | Geleverd in een geschenkdoos. |
| Afmetingen van buitenste doos: | 55 x 37.5 x 50.5 cm |
| Inhoud van de buitenste doos: | 0.104 m³ |
| Gewicht van de buitenste doos: | 6.9 kg |
| Hoeveelheid per doos: | 6 stuks |
Je kunt het ook vinden in
Meest populaire producten
-
Gerecyclede reisrugzak met meerdere vakken Business Trip
Prijs vanaf: € 35,30
-
Rugzakken met roll-top voor laptop met reflecterende ritssluiting
Prijs vanaf: € 8,95
-
Synthetisch lederen rugzak met gevoerd laptopvak 20L
Prijs vanaf: € 53,17
-
Zachte RPET-polyester rugzak voor tablet en laptop tot 15 inch
Prijs vanaf: € 5,00
-
Promotionele 15'' laptoprugzak met ripstop-details City
Prijs vanaf: € 11,72
-
Laptoprugzak 13'' met USB-poort Energize
Prijs vanaf: € 11,64