Uitschuifbare rugzak voor laptop met USB-aansluiting 15''
Code: 55965
Stap 1. Selecteer de product kleur
Stap 2. Selecteer de bedrukkingstechniek
- 1 Kleur (Voorzijde)

- Zonder opdruk
Stap 3. Selecteer de hoeveelheid
-
5
-
10
-
25
-
50
-
100
Stap 4. Selecteer de verzendmethode
- Standard
Laat je merk meereizen met een rugzak voor dagelijks gebruik
Uitschuifbare rugzak van synthetisch leer, bedoeld voor elke dag op kantoor en onderweg. Hij heeft een dubbele ritssluiting en een uitbreidingssysteem zodat je extra ruimte hebt wanneer je het nodig hebt. Binnenin zit een gewatteerd vak voor een laptop tot 15'' en ruimte voor een tablet tot 10''. Aan de voorkant heeft hij drie vakken en twee reflecterende strips voor betere zichtbaarheid. Met gewatteerde, ademende en verstelbare schouderbanden, een handgreep boven en aan de zijkant, een trolleyband en een USB-aansluiting. Praktisch voor bedrijfsmerchandise en evenementen.
Eigenschappen
- Uitschuifbare rugzak met gewatteerd laptopvak 15''
- USB-aansluiting en achterband om aan trolley en koffers te bevestigen
- Drie voorvakken en reflecterende strips voor zichtbaarheid
- Verstelbare gewatteerde schouderbanden met gesp en dubbele handgreep
Kenmerken
| Productcode: | 55965 |
| Minimale afname: | 5 stuks |
| Maat: | 42 x 30 x 18 cm |
| Gewicht: | 850 gr |
| Materiaal: | PU |
| Land van fabricage: | China |
| Intrastat code: | 4202 92 10 |
| In onze collectie vanaf : | Februari 2026 |
| Land van verzending : | Spanje |
Verpakking
| Minimale afname voor verzending met pallet: | 100 stuks |
| Afmetingen van buitenste doos: | 48 x 54 x 37 cm |
| Inhoud van de buitenste doos: | 0.1 m³ |
| Gewicht van de buitenste doos: | 8.5 kg |
| Hoeveelheid per doos: | 10 stuks |
Je kunt het ook vinden in
Meest populaire producten
-
Polyester laptoprugzak 15 inch Stockholm
Prijs vanaf: € 14,34
-
RFID-beschermde laptoprugzakken SafeGuard 15''
Prijs vanaf: € 14,02
-
Waterdichte 15,6'' laptoprugzak met vulling Resistant
Prijs vanaf: € 17,78
-
Nylon rugzak met gevoerde 15'' laptopvak Essential
Prijs vanaf: € 14,06
-
400D nylon rugzak voor 17'' laptops Case Logic ''Reso''
Prijs vanaf: € 41,08
-
Laptoprugzak met voorvak en bagageriem
Prijs vanaf: € 6,89