Uitschuifbare rugzak van synthetisch leer met 15'' laptopvak
Code: 55973
Stap 1. Selecteer de product kleur
Stap 2. Selecteer de bedrukkingstechniek
- 1 Kleur (Voorzijde)

- 2 Kleuren (Voorzijde)

- 3 Kleuren (Voorzijde)

- 4 Kleuren (Voorzijde)

- Digitale kleuren transfer (Voorzijde)
- Zonder opdruk
Stap 3. Selecteer de hoeveelheid
-
10
-
20
-
50
-
100
-
200
Stap 4. Selecteer de verzendmethode
- Standard
Laat je logo meegaan naar meetings en beurzen met een rugzak
Uitschuifbare rugzak van synthetisch leer en 600D polyester, gemaakt voor elke dag op kantoor en onderweg. Met een dubbele ritssluiting en een systeem om de inhoud uit te breiden, zodat hij zich aanpast aan verschillende ladingen. Met twee voorvakken om accessoires netjes te ordenen en een gewatteerd binnenvak voor een laptop tot 15''. Inclusief zijvak, gewatteerde ademende en verstelbare schouderbanden en een band aan de achterkant om hem aan een trolley of koffer te bevestigen. Praktische optie voor merkacties op events en bij onboarding van medewerkers.
Eigenschappen
- Uitschuifbare rugzak met uitbreidbare inhoud en dubbele rits
- Gewatteerd laptopvak tot 15'' en vakken
- Gewatteerde ademende en verstelbare schouderbanden voor dagelijks gebruik
- Band aan de achterkant voor stevige bevestiging op trolley en koffers
Kenmerken
| Productcode: | 55973 |
| Minimale afname: | 10 stuks |
| Maat: | 38 x 26 x 13 cm |
| Gewicht: | 385 gr |
| Materiaal: |
| Land van fabricage: | China |
| Intrastat code: | 4202 92 10 |
| In onze collectie vanaf : | Februari 2026 |
| Land van verzending : | Spanje |
Verpakking
| Minimale afname voor verzending met pallet: | 720 stuks |
| Afmetingen van buitenste doos: | 60 x 44 x 42 cm |
| Inhoud van de buitenste doos: | 0.11 m³ |
| Gewicht van de buitenste doos: | 13.5 kg |
| Hoeveelheid per doos: | 30 stuks |
Je kunt het ook vinden in
Meest populaire producten
-
Polyester laptoprugzak 15 inch Stockholm
Prijs vanaf: € 14,34
-
RFID-beschermde laptoprugzakken SafeGuard 15''
Prijs vanaf: € 14,02
-
Waterdichte 15,6'' laptoprugzak met vulling Resistant
Prijs vanaf: € 17,78
-
Nylon rugzak met gevoerde 15'' laptopvak Essential
Prijs vanaf: € 14,06
-
400D nylon rugzak voor 17'' laptops Case Logic ''Reso''
Prijs vanaf: € 41,08
-
Laptoprugzak met voorvak en bagageriem
Prijs vanaf: € 6,89