Uitbreidbare rugzak voor laptop van PU en polyester 15 inch
Code: 49416
Vergroot de capaciteit van je rugzak met dit uitbreidbare model van polyester. Gevoerd vak voor laptops van 15 inch. Met band voor bevestiging aan trolley.
Stap 1. Selecteer de product kleur
Stap 2. Selecteer de bedrukkingstechniek
- 1 Kleur (Voorzijde)

- Zonder opdruk
Stap 3. Selecteer de hoeveelheid
Aantal
Prijs/eenheid
-
10
-
20
-
50
-
100
-
200
Kies jouw aantal :
Stap 4. Selecteer de verzendmethode
- Standard
Beschrijving
Uitschuifbare rugzak gemaakt van duurzaam 900D PU/polyester. Voorzien van dubbele ritssluiting, met de mogelijkheid om de capaciteit uit te breiden. Inclusief gewatteerd vak voor laptops tot 15 inch. Comfortabele, gewatteerde, ademende en verstelbare schouderbanden. De rugzak bevat een riem voor bevestiging aan koffers en trolleys. Handvat voor eenvoudig dragen.
Kenmerken
| Productcode: | 49416 |
| Minimale afname: | 10 stuks |
| Maat: | 29 x 43 x 10 cm |
| Gewicht: | 400 gr |
| Materiaal: | PU / polyester 900D |
| Land van fabricage: | China |
| Intrastat code: | 4202 92 11 |
| In onze collectie vanaf : | September 2024 |
| Land van verzending : | Spanje |
Verpakking
| Minimale afname voor verzending met pallet: | 360 stuks |
| Afmetingen van buitenste doos: | 47 x 60 x 31 cm |
| Inhoud van de buitenste doos: | 0.09 m³ |
| Gewicht van de buitenste doos: | 8 kg |
| Hoeveelheid per doos: | 15 stuks |
Je kunt het ook vinden in
Meest populaire producten
-
Gerecyclede reisrugzak met meerdere vakken Business Trip
Prijs vanaf: € 35,30
-
Rugzakken met roll-top voor laptop met reflecterende ritssluiting
Prijs vanaf: € 8,95
-
Synthetisch lederen rugzak met gevoerd laptopvak 20L
Prijs vanaf: € 53,17
-
Zachte RPET-polyester rugzak voor tablet en laptop tot 15 inch
Prijs vanaf: € 5,00
-
Promotionele 15'' laptoprugzak met ripstop-details City
Prijs vanaf: € 11,72
-
Laptoprugzak 13'' met USB-poort Energize
Prijs vanaf: € 11,64