2-in-1 trolley en rugzak van 300D polyester voor 17 inch laptop
Code: 52499
Trolley die omgevormd kan worden tot rugzak. Gevoerd, met wieltjes en geschikt voor handbagage – ideaal voor reizende teams.
Stap 1. Selecteer de product kleur
Stap 2. Selecteer de bedrukkingstechniek
- Digitale kleuren transfer (Voorkant)
- Zonder opdruk
Stap 3. Selecteer de hoeveelheid
Aantal
Prijs/eenheid
-
10
-
20
-
50
-
100
-
200
Kies jouw aantal :
Stap 4. Selecteer de verzendmethode
- Standard
Beschrijving
Wiel trolley rugzak gemaakt van 300D gemêleerd polyester. Ruim hoofdvak met gevoerd binnencompartiment, ideaal voor laptops tot 15 inch. Twee vakken met binnenvakken en een voorvak. Hoge kwaliteit en bestendig frame. Verstelbare gevoerde schouderbanden. Vlekbestendige wieldoppen.
Kenmerken
| Productcode: | 52499 |
| Minimale afname: | 10 |
| Maat: | 33.5 x 51 x 21 cm |
| Gewicht: | 2465 gr |
| Materiaal: | Polyester 300D vigore-weefsel |
| Land van fabricage: | China |
| Intrastat code: | 4202 92 91 |
| Geslacht: | Unisex |
| In onze collectie vanaf : | Maart 2025 |
| Land van verzending : | Spanje |
Verpakking
| Minimale afname voor verzending met pallet: | 64 |
| Tussenverpakking:: | 1 |
| Afmetingen van buitenste doos: | 37 x 66 x 41 cm |
| Inhoud van de buitenste doos: | 0.1 m³ |
| Gewicht van de buitenste doos: | 9.86 kg |
| Hoeveelheid per doos: | 4 |
Je kunt het ook vinden in
Meest populaire producten
-
Gerecyclede reisrugzak met meerdere vakken Business Trip
Prijs vanaf: € 35,30
-
Rugzakken met roll-top voor laptop met reflecterende ritssluiting
Prijs vanaf: € 8,95
-
Synthetisch lederen rugzak met gevoerd laptopvak 20L
Prijs vanaf: € 53,17
-
Zachte RPET-polyester rugzak voor tablet en laptop tot 15 inch
Prijs vanaf: € 5,00
-
Promotionele 15'' laptoprugzak met ripstop-details City
Prijs vanaf: € 11,72
-
Laptoprugzak 13'' met USB-poort Energize
Prijs vanaf: € 11,64