Rugzak van PU met modern design en stevige sluiting 15"
Code: 53893
Stap 1. Selecteer de product kleur
Stap 2. Selecteer de bedrukkingstechniek
- 1 Kleur (Op de tas)

- 2 Kleuren (Op de tas)

- 3 Kleuren (Op de tas)

- 4 Kleuren (Op de tas)

- Digitale kleuren transfer (Op de tas)
- Zonder opdruk
Stap 3. Selecteer de hoeveelheid
-
5
-
10
-
25
-
50
-
100
Stap 4. Selecteer de verzendmethode
- Standard
Beschrijving
Een elegante rugzak die geschikt is voor elke gelegenheid. De rugzak is gemaakt van gerecycled kunstleer met PU-details en voegt onderweg een stijlvolle touch toe. Een gesp- en magneetsluiting zorgt voor een soepele en veilige afsluiting. Aan de buitenzijde bevindt zich een praktisch vak en een verstevigde bodem. De wijde opening geeft eenvoudig toegang tot je spullen, met een binnenvak voor een laptop en een kleiner ritsvak voor georganiseerde opbergruimte. Gecertificeerd volgens de RCS-norm (Recycled Claim Standard), waarmee wordt gegarandeerd dat de volledige toeleveringsketen van gerecyclede materialen is gecertificeerd. Het totale percentage gerecycled materiaal is gebaseerd op het totale productgewicht. Dit product bevat 44% RCS-gecertificeerd gerecycled polyester en 5% RCS-gecertificeerd gerecycled PU.
Kenmerken
| Productcode: | 53893 |
| Minimale afname: | 5 stuks |
| Maat: | 43.5 x 12.5 x 51 cm |
| Gewicht: | 927 gr |
| Materiaal: | Polyester, PU-kunststof |
| Capaciteit: | 23 L |
| Land van fabricage: | China |
| Merk: | Vinga |
| Intrastat code: | 4202 92 11 |
| In onze collectie vanaf : | Augustus 2025 |
| Land van verzending : | Roemenië |
Verpakking
| Individueel verpakkingstype:: | Geleverd in een tas en in bulk. |
| Afmetingen van buitenste doos: | 56 x 40 x 33 cm |
| Inhoud van de buitenste doos: | 0.074 m³ |
| Gewicht van de buitenste doos: | 10.3 kg |
| Hoeveelheid per doos: | 10 stuks |
Je kunt het ook vinden in
Meest populaire producten
-
Gerecyclede reisrugzak met meerdere vakken Business Trip
Prijs vanaf: € 35,30
-
Rugzakken met roll-top voor laptop met reflecterende ritssluiting
Prijs vanaf: € 8,95
-
Synthetisch lederen rugzak met gevoerd laptopvak 20L
Prijs vanaf: € 53,17
-
Zachte RPET-polyester rugzak voor tablet en laptop tot 15 inch
Prijs vanaf: € 5,00
-
Promotionele 15'' laptoprugzak met ripstop-details City
Prijs vanaf: € 11,72
-
Laptoprugzak 13'' met USB-poort Energize
Prijs vanaf: € 11,64