Slanke urban rugzak voor laptop met 15 L inhoud Bobby Air 16"
Code: 55728
Stap 1. Selecteer de product kleur
Stap 2. Selecteer de bedrukkingstechniek
- 1 Kleur (Aan een kant)

- 2 Kleuren (Aan een kant)

- 3 Kleuren (Aan een kant)

- 4 Kleuren (Aan een kant)

- Digitale kleuren transfer (Aan een kant)
- Zonder opdruk
Stap 3. Selecteer de hoeveelheid
-
5
-
10
-
25
-
50
-
100
Stap 4. Selecteer de verzendmethode
- Standard
De rugzak die elke rit verandert in een drager van je merk
Lichte en duurzame rugzak van gerecycled nylon. Gemaakt voor je dagelijkse verplaatsingen, met een slank en stevig silhouet. De waterafstotende stof en de met synthetisch leer beklede ritsen helpen je documenten en apparaten te beschermen tijdens stadsritten. Met een sneltoegangsvak en een apart 16"-laptopvak om alles netjes te houden. Dankzij de handgrepen boven- en zijkant draag je hem zoals het jou uitkomt, afhankelijk van de situatie. Een praktische keuze voor interne branding, evenementen en gebruik op kantoor met je logo.
Eigenschappen
- Slanke urban rugzak met apart 16"-laptopvak
- Waterafstotende stof en ritsen met synthetisch leer
- Sneltoegangsvak en organisatie voor elke dag
- Handgrepen boven- en zijkant voor flexibel dragen
Kenmerken
| Productcode: | 55728 |
| Minimale afname: | 5 stuks |
| Maat: | 30 x 11 x 46 cm |
| Gewicht: | 1000 gr |
| Materiaal: | |
| Capaciteit: | 15 L |
| Land van fabricage: | China |
| Merk: | XD Design |
| Intrastat code: | 4202 92 91 |
| In onze collectie vanaf : | Februari 2026 |
| Land van verzending : | Roemenië |
Verpakking
| Individueel verpakkingstype:: | Geleverd in een geschenkdoos. |
| Afmetingen van buitenste doos: | 58 x 40 x 50 cm |
| Inhoud van de buitenste doos: | 0.116 m³ |
| Gewicht van de buitenste doos: | 7 kg |
| Hoeveelheid per doos: | 6 stuks |
Je kunt het ook vinden in
Meest populaire producten
-
Polyester laptoprugzak 15 inch Stockholm
Prijs vanaf: € 14,34
-
RFID-beschermde laptoprugzakken SafeGuard 15''
Prijs vanaf: € 14,02
-
Waterdichte 15,6'' laptoprugzak met vulling Resistant
Prijs vanaf: € 17,78
-
Nylon rugzak met gevoerde 15'' laptopvak Essential
Prijs vanaf: € 14,06
-
400D nylon rugzak voor 17'' laptops Case Logic ''Reso''
Prijs vanaf: € 41,08
-
Laptoprugzak met voorvak en bagageriem
Prijs vanaf: € 6,89