Waterafstotende rugzak van recycled plastic voor 15'' laptop
Code: 56182
Stap 1. Selecteer de product kleur
Stap 2. Selecteer de bedrukkingstechniek
- Digitale kleuren transfer (Voorkant)
- Zonder opdruk
Stap 3. Selecteer de hoeveelheid
-
10
-
20
-
50
-
100
-
200
Stap 4. Selecteer de verzendmethode
- Standard
Een rugzak die je merk meeneemt tijdens ritten en events
Rugzak van gerecycled 300D-polyester met kunststof binnenkant, gemaakt voor intensief dagelijks gebruik en met goede bescherming tegen spetters. Hij heeft waterdichte ritsen en een hoofdvak met uitbreidbare opening, klittenbandsluiting en afstelling met zijgespen. Binnenin zit een vak voor een laptop tot 15'' en twee extra vakken voor accessoires. Verder heeft hij een ruime buitenzak met rits, een gevoerde rug en gevoerde schouderbanden met reflecterende details, plus een trolleyband. Aanbevolen voor zakenreizen, beurzen en gebruik op kantoor.
Eigenschappen
- Vloeistofafstotende rugzak met waterdichte ritsen
- Uitbreidbaar vak met klittenbandsluiting en zijgespen
- Binnenvak voor laptop tot 15” en organisers
- Trolleyband, gevoerde rug en schouderbanden met reflecterende details
Kenmerken
| Productcode: | 56182 |
| Minimale afname: | 10 stuks |
| Maat: | 33 x 61 x 15 cm |
| Gewicht: | 590 gr |
| Materiaal: |
| Land van fabricage: | China |
| Intrastat code: | 4202 92 98 |
| Geslacht: | Unisex |
| In onze collectie vanaf : | Februari 2026 |
| Land van verzending : | Spanje |
Verpakking
| Minimale afname voor verzending met pallet: | 320 stuks |
| Tussenverpakking:: | 1 stuk |
| Afmetingen van buitenste doos: | 46 x 47 x 38 cm |
| Inhoud van de buitenste doos: | 0.082 m³ |
| Gewicht van de buitenste doos: | 11.8 kg |
| Hoeveelheid per doos: | 20 stuks |
Je kunt het ook vinden in
Meest populaire producten
-
Gerecyclede reisrugzak met meerdere vakken Business Trip
Prijs vanaf: € 35,30
-
Rugzakken met roll-top voor laptop met reflecterende ritssluiting
Prijs vanaf: € 8,95
-
Synthetisch lederen rugzak met gevoerd laptopvak 20L
Prijs vanaf: € 53,17
-
Zachte RPET-polyester rugzak voor tablet en laptop tot 15 inch
Prijs vanaf: € 5,00
-
Promotionele 15'' laptoprugzak met ripstop-details City
Prijs vanaf: € 11,72
-
Laptoprugzak 13'' met USB-poort Energize
Prijs vanaf: € 11,64