Rugzak van synthetisch leer met antidiefstalvak 9''
Code: 56196
Stap 1. Selecteer de product kleur
Stap 2. Selecteer de bedrukkingstechniek
- Digitale kleuren transfer (Voorkant)
- Zonder opdruk
Stap 3. Selecteer de hoeveelheid
-
10
-
20
-
50
-
100
-
200
Stap 4. Selecteer de verzendmethode
- Standard
De rugzak die je merk meeneemt naar beurzen en kantoor
Uniseks rugzak van synthetisch leer met een interne indeling voor elke dag. Bovenin zit een vak met dubbele rits en een handige opzet: gaasvakken, een ritsvak en een elastische houder voor apparaten tot 10". Onderaan zit een tweede, aparte ruimte. Handig om accessoires of werkmateriaal te scheiden. Ook met dubbele rits. Achterop zit een verticaal antidiefstalvak. De rug en schouderbanden zijn gewatteerd, zodat je comfortabel reist. Aan te raden voor welkomstacties, beurzen en teamuitrusting.
Eigenschappen
- Rugzak van synthetisch leer met dubbele vakken met rits
- Verticaal antidiefstalvak achterop met onopvallende toegang
- Interne organisatie met gaasvakken en ritsvak
- Gewatteerde rug en schouderbanden voor dagelijks gebruik
Kenmerken
| Productcode: | 56196 |
| Minimale afname: | 10 stuks |
| Maat: | 27 x 41 x 15 cm |
| Gewicht: | 575 gr |
| Materiaal: | Synthetisch leer (PU) |
| Land van fabricage: | China |
| Intrastat code: | 4202 92 91 |
| Geslacht: | Unisex |
| In onze collectie vanaf : | Februari 2026 |
| Land van verzending : | Spanje |
Verpakking
| Minimale afname voor verzending met pallet: | 320 stuks |
| Tussenverpakking:: | 1 stuk |
| Afmetingen van buitenste doos: | 37 x 43 x 55 cm |
| Inhoud van de buitenste doos: | 0.088 m³ |
| Gewicht van de buitenste doos: | 11.5 kg |
| Hoeveelheid per doos: | 20 stuks |
Je kunt het ook vinden in
Meest populaire producten
-
Gerecyclede reisrugzak met meerdere vakken Business Trip
Prijs vanaf: € 35,30
-
Rugzakken met roll-top voor laptop met reflecterende ritssluiting
Prijs vanaf: € 8,95
-
Synthetisch lederen rugzak met gevoerd laptopvak 20L
Prijs vanaf: € 53,17
-
Zachte RPET-polyester rugzak voor tablet en laptop tot 15 inch
Prijs vanaf: € 5,00
-
Promotionele 15'' laptoprugzak met ripstop-details City
Prijs vanaf: € 11,72
-
Laptoprugzak 13'' met USB-poort Energize
Prijs vanaf: € 11,64