Roll-top rugzak met groot vak en reflecterende band pc 15''
Code: 56178
Stap 1. Selecteer de product kleur
Stap 2. Selecteer de bedrukkingstechniek
- Digitale kleuren transfer (Voorkant)
- Zonder opdruk
Stap 3. Selecteer de hoeveelheid
-
10
-
20
-
50
-
100
-
200
Stap 4. Selecteer de verzendmethode
- Standard
Maak van de rugzak jouw merkdrager bij elke verplaatsing
Rugzak van synthetisch leer en gerecycled 210D-plastic met een uitbreidbaar hoofdvak, ritssluiting en gesp om de lading vast te zetten. Hij heeft een gewatteerd laptopvak voor laptops tot 15'' en een binnenvak met rits voor accessoires. Aan de buitenkant zit een waterafstotend zijvak met rits voor kleine spullen en een reflecterende band aan de onderkant voor betere zichtbaarheid. De gewatteerde rug en schouderbanden zorgen voor comfort, en de verstevigde trolleyband maakt reizen makkelijker. Aan te raden voor salesteams, events en onboarding.
Eigenschappen
- Unisex rugzak met uitbreidbaar hoofdvak en gesp
- Gewatteerd laptopvak tot 15'' en binnenvak
- Waterafstotend zijvak en reflecterende band onderaan
- Gewatteerde rug en schouderbanden met verstevigde trolleyband
Kenmerken
| Productcode: | 56178 |
| Minimale afname: | 10 stuks |
| Maat: | 38 x 54 x 12 cm |
| Gewicht: | 425 gr |
| Materiaal: | Synthetisch leer (PU), gerecycled PET-plastic (RPET) |
| Land van fabricage: | China |
| Intrastat code: | 4202 92 91 |
| Geslacht: | Unisex |
| In onze collectie vanaf : | Februari 2026 |
| Land van verzending : | Spanje |
Verpakking
| Minimale afname voor verzending met pallet: | 320 stuks |
| Tussenverpakking:: | 1 stuk |
| Afmetingen van buitenste doos: | 39 x 55 x 44 cm |
| Inhoud van de buitenste doos: | 0.094 m³ |
| Gewicht van de buitenste doos: | 8.5 kg |
| Hoeveelheid per doos: | 20 stuks |
Je kunt het ook vinden in
Meest populaire producten
-
Gerecyclede reisrugzak met meerdere vakken Business Trip
Prijs vanaf: € 35,30
-
Rugzakken met roll-top voor laptop met reflecterende ritssluiting
Prijs vanaf: € 8,95
-
Synthetisch lederen rugzak met gevoerd laptopvak 20L
Prijs vanaf: € 53,17
-
Zachte RPET-polyester rugzak voor tablet en laptop tot 15 inch
Prijs vanaf: € 5,00
-
Promotionele 15'' laptoprugzak met ripstop-details City
Prijs vanaf: € 11,72
-
Laptoprugzak 13'' met USB-poort Energize
Prijs vanaf: € 11,64