Roll-top RPET laptoprugzak met elastisch zijvak 15''
Code: 55331
Stap 1. Selecteer de product kleur
Stap 2. Selecteer de bedrukkingstechniek
- 1 Kleur (Aan een kant)

- 2 Kleuren (Aan een kant)

- 3 Kleuren (Aan een kant)

- 4 Kleuren (Aan een kant)

- Digitale full colour transfer (Aan een kant)
- Reflecterende Transfer (Aan een kant)
- Zonder opdruk
Stap 3. Selecteer de hoeveelheid
-
5
-
10
-
25
-
50
-
100
Stap 4. Selecteer de verzendmethode
- Standard
Roll-top rugzak voor 15 inch laptop met vakken en verstelbaarheid
Roll-top rugzak van RPET 600D polyester met gevoerde RPET 210D voering, ontworpen voor het vervoeren van een laptop tot 15 inch en werkaccessoires. Inclusief een voorvak met rits om kabels, oplader of documenten te organiseren, plus een elastisch zijvak voor een fles of paraplu. De verstelbare schouderbanden zorgen voor een comfortabele pasvorm tijdens dagelijkse verplaatsingen. Een praktische optie voor interne uitrusting, welkomstpakketten of corporate merchandisingacties.
Eigenschappen
- Roll-top rugzak van RPET 600D met compartiment voor 15 inch
- Voorvak met rits voor accessoires en documenten
- Elastisch zijvak en verstelbare schouderbanden
Kenmerken
| Productcode: | 55331 |
| Minimale afname: | 5 stuks |
| Maat: | 31 x 14 x 46 cm |
| Gewicht: | 240 gr |
| Materiaal: | Polyester, RPET |
| Land van fabricage: | China |
| Intrastat code: | 4202 92 91 |
| In onze collectie vanaf : | Januari 2026 |
| Land van verzending : | Polen |
Verpakking
| Afmetingen van buitenste doos: | 44 x 50 x 52 cm |
| Inhoud van de buitenste doos: | 0.114 m³ |
| Gewicht van de buitenste doos: | 9.5 kg |
| Hoeveelheid per doos: | 40 stuks |
Je kunt het ook vinden in
Meest populaire producten
-
Gerecyclede reisrugzak met meerdere vakken Business Trip
Prijs vanaf: € 35,30
-
Rugzakken met roll-top voor laptop met reflecterende ritssluiting
Prijs vanaf: € 8,95
-
Synthetisch lederen rugzak met gevoerd laptopvak 20L
Prijs vanaf: € 53,17
-
Zachte RPET-polyester rugzak voor tablet en laptop tot 15 inch
Prijs vanaf: € 5,00
-
Promotionele 15'' laptoprugzak met ripstop-details City
Prijs vanaf: € 11,72
-
Laptoprugzak 13'' met USB-poort Energize
Prijs vanaf: € 11,64