Rugzak van 600D gerecycled polyester met laptopvak
Code: 52490
Rugzak van gerecycled polyester met USB-poort en gevoerd vak voor laptop of tablet. Ideaal voor hybride of mobiele werknemers.
Stap 1. Selecteer de product kleur
Stap 2. Selecteer de bedrukkingstechniek
- 1 Kleur (Voorkant)

- Digitale kleuren transfer (Voorkant)
- Zonder opdruk
Stap 3. Selecteer de hoeveelheid
Aantal
Prijs/eenheid
-
10
-
20
-
50
-
100
-
200
Kies jouw aantal :
Stap 4. Selecteer de verzendmethode
- Standard
Beschrijving
RPET 600D polyester rugzak in gemêleerde afwerking. Gewatteerd hoofdvak, ideaal voor je laptop of tablet. Ingebouwde USB-poort om je powerbank aan te sluiten (niet meegeleverd). Voor- en zijzakken. Gewatteerde schouderbanden en rug.
Kenmerken
| Productcode: | 52490 |
| Minimale afname: | 10 |
| Maat: | 29 x 43 x 13 cm |
| Gewicht: | 450 gr |
| Materiaal: | Gerecycled polyester RPET |
| Land van fabricage: | China |
| Intrastat code: | 4202 92 91 |
| Geslacht: | Unisex |
| In onze collectie vanaf : | Maart 2025 |
| Land van verzending : | Spanje |
Verpakking
| Minimale afname voor verzending met pallet: | 400 |
| Tussenverpakking:: | 1 |
| Afmetingen van buitenste doos: | 32 x 46 x 47 cm |
| Inhoud van de buitenste doos: | 0.069 m³ |
| Gewicht van de buitenste doos: | 9 kg |
| Hoeveelheid per doos: | 20 |
Je kunt het ook vinden in
Meest populaire producten
-
Gerecyclede reisrugzak met meerdere vakken Business Trip
Prijs vanaf: € 35,30
-
Rugzakken met roll-top voor laptop met reflecterende ritssluiting
Prijs vanaf: € 8,95
-
Synthetisch lederen rugzak met gevoerd laptopvak 20L
Prijs vanaf: € 53,17
-
Zachte RPET-polyester rugzak voor tablet en laptop tot 15 inch
Prijs vanaf: € 5,00
-
Promotionele 15'' laptoprugzak met ripstop-details City
Prijs vanaf: € 11,72
-
Laptoprugzak 13'' met USB-poort Energize
Prijs vanaf: € 11,64