Gerecyclede polyester laptoptas met zakken, Case Logic Invigo 14 inch
Code: 49096
Stap 1. Selecteer de product kleur
Stap 2. Selecteer de bedrukkingstechniek
- 1 Kleur (Voorkant)

- Full colour (Voorkant)
- Zonder opdruk
Stap 3. Selecteer de hoeveelheid
-
5
-
10
-
25
-
50
-
100
Stap 4. Selecteer de verzendmethode
- Standard
Beschrijving
De Case Logic Invigo 14" laptoprugzak is een eenvoudige en verfijnde rugzak van gerecycled materiaal met doordachte organisatorische functies. Het is gemaakt met een buitenkant van 100% gerecycled 600D-polyester en een voering van 150D-polyester. Het gewatteerde laptopvak beschermt een 14'' laptop en in de tablethoes past een 10,9'' tablet. Binnenin de rugzak zitten steekvakken om kleine accessoires in op te bergen en een gaasvak met rits biedt extra veilige opbergruimte voor kleine spullen zoals sleutels. Aan de buitenkant van de rugzak bevindt zich een verborgen veiligheidsvak op het achterpaneel, waarin belangrijke spullen zoals paspoort of portemonnee verborgen en toch binnen handbereik blijven. In het voorvak kun je spullen onderweg snel opbergen en de 2 zijvakken zijn geschikt voor waterflessen of een paraplu. De rugzak is ook voorzien van een doorvoerband voor bagage waarmee je de tas aan je bagage kunt bevestigen, zodat je moeiteloos kunt reizen.
Kenmerken
| Productcode: | 49096 |
| Minimale afname: | 5 stuks |
| Maat: | 41 x 16.5 x 27.5 cm |
| Gewicht: | 500 gr |
| Materiaal: | Gerecycled polyester |
| Capaciteit: | 14.5 L |
| Land van fabricage: | Cambodia |
| Merk: | Case Logic® |
| Intrastat code: | 4202 92 91 |
| In onze collectie vanaf : | Augustus 2024 |
| Land van verzending : | Polen |
Verpakking
| Afmetingen van buitenste doos: | 45 x 34 x 20 cm |
| Inhoud van de buitenste doos: | 0.031 m³ |
| Gewicht van de buitenste doos: | 2 kg |
| Hoeveelheid per doos: | 3 stuks |
Je kunt het ook vinden in
Meest populaire producten
-
Gerecyclede reisrugzak met meerdere vakken Business Trip
Prijs vanaf: € 35,30
-
Rugzakken met roll-top voor laptop met reflecterende ritssluiting
Prijs vanaf: € 8,95
-
Synthetisch lederen rugzak met gevoerd laptopvak 20L
Prijs vanaf: € 53,17
-
Zachte RPET-polyester rugzak voor tablet en laptop tot 15 inch
Prijs vanaf: € 5,00
-
Promotionele 15'' laptoprugzak met ripstop-details City
Prijs vanaf: € 11,72
-
Laptoprugzak 13'' met USB-poort Energize
Prijs vanaf: € 11,64