Eco-reisrugzak met opening aan de bovenkant en voorvak 12''
Code: 56200
Stap 1. Selecteer de product kleur
Stap 2. Selecteer de bedrukkingstechniek
- 1 Kleur (Aan een kant)

- Digitale kleuren transfer (Aan een kant)
- Zonder opdruk
Stap 3. Selecteer de hoeveelheid
-
10
-
20
-
50
-
100
-
200
Stap 4. Selecteer de verzendmethode
- Standard
Maak van deze rugzak jouw merkdrager voor beurzen
Rugzak van gerecycled RPET 600D-plastic met een opening aan de bovenkant voor snelle toegang tot de inhoud. Met zijvakken aan de buitenkant en een voorvak met ritssluiting en zwarte trekkers, bedoeld om spullen voor dagelijks gebruik te ordenen. Meerdere bevestigingspunten om accessoires vast te zetten, afhankelijk van de activiteit. Binnenin zit een elastisch vak voor apparaten tot 12". Gewatteerde rug en schouderbanden voor comfortabel gebruik tijdens verplaatsingen en bedrijfsevenementen.
Eigenschappen
- Unisex rugzak met opening boven en externe organisatie
- Zij- en voorvak met rits en zwarte trekkers
- Bevestigingspunten voor accessoires en veelzijdig gebruik
- Elastisch binnenvak voor apparaten tot 12''
Kenmerken
| Productcode: | 56200 |
| Minimale afname: | 10 stuks |
| Maat: | 33 x 40 x 17 cm |
| Gewicht: | 345.2 gr |
| Materiaal: | Gerecycled PET-plastic (RPET) |
| Capaciteit: | 21 L |
| Land van fabricage: | China |
| Intrastat code: | 4202 92 91 |
| Geslacht: | Unisex |
| In onze collectie vanaf : | Februari 2026 |
| Land van verzending : | Spanje |
Verpakking
| Minimale afname voor verzending met pallet: | 400 stuks |
| Tussenverpakking:: | 1 stuk |
| Afmetingen van buitenste doos: | 43 x 46 x 58 cm |
| Inhoud van de buitenste doos: | 0.115 m³ |
| Gewicht van de buitenste doos: | 8.63 kg |
| Hoeveelheid per doos: | 25 stuks |
Je kunt het ook vinden in
Meest populaire producten
-
Gerecyclede reisrugzak met meerdere vakken Business Trip
Prijs vanaf: € 35,30
-
Rugzakken met roll-top voor laptop met reflecterende ritssluiting
Prijs vanaf: € 8,95
-
Synthetisch lederen rugzak met gevoerd laptopvak 20L
Prijs vanaf: € 53,17
-
Zachte RPET-polyester rugzak voor tablet en laptop tot 15 inch
Prijs vanaf: € 5,00
-
Promotionele 15'' laptoprugzak met ripstop-details City
Prijs vanaf: € 11,72
-
Laptoprugzak 13'' met USB-poort Energize
Prijs vanaf: € 11,64