Multifunctionele rugzak met oprolsluiting voor een 17,3 inch laptop
Code: 49623
Laptoprugzak (ruimte voor een laptop tot 17,3 inch) met oprolbare sluiting en voering. Modern ontwerp met ritsvak en verstelbare schouderbanden.
Stap 1. Selecteer de product kleur
Stap 2. Selecteer de bedrukkingstechniek
- 1 Kleur (Aan een kant)

- 2 Kleuren (Aan een kant)

- 3 Kleuren (Aan een kant)

- 4 Kleuren (Aan een kant)

- Full colour (Aan een kant)
- Zonder opdruk
Stap 3. Selecteer de hoeveelheid
Aantal
Prijs/eenheid
-
5
-
10
-
25
-
50
-
100
Kies jouw aantal :
Stap 4. Selecteer de verzendmethode
- Standard
Beschrijving
600D laptoprugzak met 210D voering. De rugzak heeft een ruim hoofdvak voor een laptop tot 17,3', met rolsluiting. Ritsvak aan de voorkant. Capaciteit tot 21 liter
Kenmerken
| Productcode: | 49623 |
| Minimale afname: | 5 stuks |
| Bestellen kan enkel in veelvouden van: | 1 stuk |
| Maat: | 32 x 44 x 13 cm |
| Gewicht: | 410 gr |
| Materiaal: | Polyester |
| Capaciteit: | 21 L |
| Land van fabricage: | China |
| Intrastat code: | 4202 92 91 |
| In onze collectie vanaf : | December 2024 |
| Land van verzending : | Portugal / Tsjechië |
Verpakking
| Individueel verpakkingstype:: | Zonder individuele verpakking. |
| Afmetingen van buitenste doos: | 43 x 50 x 37 cm |
| Inhoud van de buitenste doos: | 0.08 m³ |
| Gewicht van de buitenste doos: | 11.5 kg |
| Hoeveelheid per doos: | 25 stuks |
Je kunt het ook vinden in
Meest populaire producten
-
Gerecyclede reisrugzak met meerdere vakken Business Trip
Prijs vanaf: € 35,30
-
Rugzakken met roll-top voor laptop met reflecterende ritssluiting
Prijs vanaf: € 8,95
-
Synthetisch lederen rugzak met gevoerd laptopvak 20L
Prijs vanaf: € 53,17
-
Zachte RPET-polyester rugzak voor tablet en laptop tot 15 inch
Prijs vanaf: € 5,00
-
Promotionele 15'' laptoprugzak met ripstop-details City
Prijs vanaf: € 11,72
-
Laptoprugzak 13'' met USB-poort Energize
Prijs vanaf: € 11,64