Rugzak van gerecycled 420D nylon met 15'' laptopvak
Code: 55903
Stap 1. Selecteer de product kleur
Stap 2. Selecteer de bedrukkingstechniek
- 1 Kleur (Voorzijde)

- Zeefdruktransfer (Voorzijde)
- Zonder opdruk
Stap 3. Selecteer de hoeveelheid
-
5
-
10
-
25
-
50
-
100
Stap 4. Selecteer de verzendmethode
- Standard
Laat je merk meebewegen met een rugzak voor teams
Rugzak van gerecycled 420D nylon voor elke dag, op werk en onderweg. Hij heeft een hoofdvak met rits en dubbele ritstrekker, plus twee voorvakken met rits om accessoires te organiseren. Inclusief zijvakken van mesh en verstelbare banden met gesp voor extra stevigheid. Binnenin zit een laptopvak voor laptops tot 15''. De rug en verstelbare schouderbanden zijn gevoerd, met borstsluiting voor stabieler dragen. Handig voor events, salesteams en onboarding.
Eigenschappen
- Rugzak met laptopvak tot 15''
- Rits met dubbele ritstrekker en twee voorvakken
- Mesh zijvakken en verstelbare banden met gesp
- Gevoerde rug en schouderbanden met borstsluiting
Kenmerken
| Productcode: | 55903 |
| Minimale afname: | 5 stuks |
| Maat: | 35 x 55 x 14 cm |
| Gewicht: | 730 gr |
| Materiaal: | 420D gerecycled nylon |
| Land van fabricage: | China |
| Intrastat code: | 4202 92 90 |
| In onze collectie vanaf : | Februari 2026 |
| Land van verzending : | Spanje |
Verpakking
| Minimale afname voor verzending met pallet: | 400 stuks |
| Afmetingen van buitenste doos: | 53 x 45 x 34 cm |
| Inhoud van de buitenste doos: | 0.08 m³ |
| Gewicht van de buitenste doos: | 8.5 kg |
| Hoeveelheid per doos: | 20 stuks |
Je kunt het ook vinden in
Meest populaire producten
-
Polyester laptoprugzak 15 inch Stockholm
Prijs vanaf: € 14,34
-
RFID-beschermde laptoprugzakken SafeGuard 15''
Prijs vanaf: € 14,02
-
Waterdichte 15,6'' laptoprugzak met vulling Resistant
Prijs vanaf: € 17,78
-
Nylon rugzak met gevoerde 15'' laptopvak Essential
Prijs vanaf: € 14,06
-
400D nylon rugzak voor 17'' laptops Case Logic ''Reso''
Prijs vanaf: € 41,08
-
Laptoprugzak met voorvak en bagageriem
Prijs vanaf: € 6,89