Anti-diefstal rugzak van synthetisch leer voor 14 inch laptop
Code: 52435
Stap 1. Selecteer de product kleur
Stap 2. Selecteer de bedrukkingstechniek
- Digitale kleuren transfer (Voorkant)
- Zonder opdruk
Stap 3. Selecteer de hoeveelheid
-
10
-
20
-
50
-
100
-
200
Stap 4. Selecteer de verzendmethode
- Standard
Beschrijving
Uitschuifbare antidiefstalrugzak van PU-leer. Deze rugzak biedt niet alleen stijl en duurzaamheid, maar ook extra veiligheid voor je spullen. Met een slim ontwerp bevindt het hoofdcompartiment zich aan de achterkant van de rugzak, waardoor het voor potentiële dieven moeilijk is om toegang te krijgen.Binnenin vind je een groot hoofdvak en een gewatteerd vak voor een 14” laptop. Het heeft ook een gewatteerde buitenzak aan de voorkant en zijzakken om je spullen georganiseerd en binnen handbereik te houden.Voor comfort zijn de handgrepen en de achterkant van de rugzak gewatteerd, wat ergonomische ondersteuning biedt. Bovendien bevat het een trolleyriem, zodat je het tijdens je reis aan je handbagage kunt bevestigen.Combineer veiligheid, functionaliteit en stijl met onze uitschuifbare antidiefstalrugzak van PU-leer. Bescherm je bezittingen terwijl je comfortabel en stijlvol beweegt.
Kenmerken
| Productcode: | 52435 |
| Minimale afname: | 10 |
| Maat: | 30 x 44 x 18 cm |
| Gewicht: | 810 gr |
| Materiaal: | PU-leer |
| Land van fabricage: | China |
| Intrastat code: | 4202 92 91 |
| Geslacht: | Unisex |
| In onze collectie vanaf : | Maart 2025 |
| Land van verzending : | Spanje |
Verpakking
| Minimale afname voor verzending met pallet: | 200 |
| Tussenverpakking:: | 1 |
| Afmetingen van buitenste doos: | 44 x 64 x 46 cm |
| Inhoud van de buitenste doos: | 0.13 m³ |
| Gewicht van de buitenste doos: | 8.1 kg |
| Hoeveelheid per doos: | 10 |
Je kunt het ook vinden in
Meest populaire producten
-
Gerecyclede reisrugzak met meerdere vakken Business Trip
Prijs vanaf: € 35,30
-
Rugzakken met roll-top voor laptop met reflecterende ritssluiting
Prijs vanaf: € 8,95
-
Synthetisch lederen rugzak met gevoerd laptopvak 20L
Prijs vanaf: € 53,17
-
Zachte RPET-polyester rugzak voor tablet en laptop tot 15 inch
Prijs vanaf: € 5,00
-
Promotionele 15'' laptoprugzak met ripstop-details City
Prijs vanaf: € 11,72
-
Laptoprugzak 13'' met USB-poort Energize
Prijs vanaf: € 11,64