Gerecycleerde rugzak met voorvak en reisriem 16"
Code: 53892
Stap 1. Selecteer de product kleur
Stap 2. Selecteer de bedrukkingstechniek
- 1 Kleur (Voorkant)

- 2 Kleuren (Voorkant)

- 3 Kleuren (Voorkant)

- 4 Kleuren (Voorkant)

- Digitale kleuren transfer (Voorkant)
- Gegraveerde lederen patch (Voorkant)
- Zonder opdruk
Stap 3. Selecteer de hoeveelheid
-
5
-
10
-
25
-
50
-
100
Stap 4. Selecteer de verzendmethode
- Standard
Beschrijving
Een makkelijk hanteerbare tas met een strak ontwerp. Draag ‘m als totebag of als rugzak. De tas heeft een brede ritssluiting voor het handig inpakken van je laptop en andere waardevolle spullen. Een band aan de achterzijde maakt het mogelijk de tas aan een trolley te bevestigen voor soepel vervoer. Verder heeft hij een groot voorvak, een binnenvak en een praktische flessenhouder. Gecertificeerd volgens de RCS‑norm (Recycled Claim Standard), waarmee wordt gegarandeerd dat de volledige toeleveringsketen van gerecyclede materialen gecertificeerd is. Het totale gerecyclede gehalte is gebaseerd op het totale productgewicht. Dit product bevat 19% RCS‑gecertificeerd gerecycled polyester.
Kenmerken
| Productcode: | 53892 |
| Minimale afname: | 5 stuks |
| Maat: | 32 x 11 x 45 cm |
| Gewicht: | 859 gr |
| Materiaal: | Polyester, PU-kunststof |
| Capaciteit: | 18 L |
| Land van fabricage: | China |
| Merk: | Vinga |
| Intrastat code: | 4202 92 11 |
| In onze collectie vanaf : | Augustus 2025 |
| Land van verzending : | Roemenië |
Verpakking
| Individueel verpakkingstype:: | Geleverd in een tas en in bulk. |
| Afmetingen van buitenste doos: | 57 x 38 x 48 cm |
| Inhoud van de buitenste doos: | 0.104 m³ |
| Gewicht van de buitenste doos: | 11.2 kg |
| Hoeveelheid per doos: | 12 stuks |
Je kunt het ook vinden in
Meest populaire producten
-
Gerecyclede reisrugzak met meerdere vakken Business Trip
Prijs vanaf: € 35,30
-
Rugzakken met roll-top voor laptop met reflecterende ritssluiting
Prijs vanaf: € 8,95
-
Synthetisch lederen rugzak met gevoerd laptopvak 20L
Prijs vanaf: € 53,17
-
Zachte RPET-polyester rugzak voor tablet en laptop tot 15 inch
Prijs vanaf: € 5,00
-
Promotionele 15'' laptoprugzak met ripstop-details City
Prijs vanaf: € 11,72
-
Laptoprugzak 13'' met USB-poort Energize
Prijs vanaf: € 11,64