Reistas met ruimte voor laptop 15'' en compatibel met trolley
Code: 54150
Veelzijdige gepersonaliseerde rugzak met 32 L capaciteit, een laptopcompartiment voor 15'' en een vak voor kleding; brengt organisatie in je korte reizen.
Stap 1. Selecteer de product kleur
Stap 2. Selecteer de bedrukkingstechniek
- 1 Kleur (Voorkant)

- Digitale kleuren transfer (Voorkant)
- Zonder opdruk
Stap 3. Selecteer de hoeveelheid
Aantal
Prijs/eenheid
-
5
-
10
-
25
-
50
-
100
Kies jouw aantal :
Stap 4. Selecteer de verzendmethode
- Standard
Beschrijving
Rugzak van nylon, 32 L, met compartiment voor 15" laptop, vak voor kleding en trolleycompatibel.
Kenmerken
| Productcode: | 54150 |
| Minimale afname: | 5 stuks |
| Maat: | 35 x 25 x 50 cm |
| Gewicht: | 832 gr |
| Materiaal: | Nylon |
| Capaciteit: | 12 L |
| Land van fabricage: | China |
| Intrastat code: | 4202 92 91 |
| In onze collectie vanaf : | September 2025 |
| Land van verzending : | Spanje |
Verpakking
| Afmetingen van buitenste doos: | 68 x 48 x 42 cm |
| Inhoud van de buitenste doos: | 0.14 m³ |
| Gewicht van de buitenste doos: | 9.95 kg |
| Hoeveelheid per doos: | 10 stuks |
Je kunt het ook vinden in
Meest populaire producten
-
Gerecyclede reisrugzak met meerdere vakken Business Trip
Prijs vanaf: € 35,30
-
Rugzakken met roll-top voor laptop met reflecterende ritssluiting
Prijs vanaf: € 8,95
-
Synthetisch lederen rugzak met gevoerd laptopvak 20L
Prijs vanaf: € 53,17
-
Zachte RPET-polyester rugzak voor tablet en laptop tot 15 inch
Prijs vanaf: € 5,00
-
Promotionele 15'' laptoprugzak met ripstop-details City
Prijs vanaf: € 11,72
-
Laptoprugzak 13'' met USB-poort Energize
Prijs vanaf: € 11,64