Laptoprugzak van polyester, ideaal voor reizen 16''
Code: 54117
Veelzijdige rugzak van 20L, waterbestendig, met ruime opening en trolleyhandvat. Geef een zakelijke uitstraling aan de zakenreizen van je personeel.
Stap 1. Selecteer de product kleur
Stap 2. Selecteer de bedrukkingstechniek
- 1 Kleur (Aan een kant)

- Zonder opdruk
Stap 3. Selecteer de hoeveelheid
Aantal
Prijs/eenheid
-
5
-
10
-
25
-
50
-
100
Kies jouw aantal :
Stap 4. Selecteer de verzendmethode
- Standard
Beschrijving
Reis- en businessrugzak van 20 L, waterafstotend PU, ruime opening en handgreep achteraan voor trolley.
Kenmerken
| Productcode: | 54117 |
| Minimale afname: | 5 stuks |
| Maat: | 30 x 12 x 45 cm |
| Gewicht: | 799 gr |
| Materiaal: | PU |
| Capaciteit: | 20 L |
| Land van fabricage: | China |
| Intrastat code: | 4202 92 91 |
| In onze collectie vanaf : | September 2025 |
| Land van verzending : | Spanje |
Verpakking
| Tussenverpakking:: | 5 stuks |
| Afmetingen van buitenste doos: | 52 x 37 x 57 cm |
| Inhoud van de buitenste doos: | 0.11 m³ |
| Gewicht van de buitenste doos: | 10.6 kg |
| Hoeveelheid per doos: | 12 stuks |
Je kunt het ook vinden in
Meest populaire producten
-
Gerecyclede reisrugzak met meerdere vakken Business Trip
Prijs vanaf: € 35,30
-
Rugzakken met roll-top voor laptop met reflecterende ritssluiting
Prijs vanaf: € 8,95
-
Synthetisch lederen rugzak met gevoerd laptopvak 20L
Prijs vanaf: € 53,17
-
Zachte RPET-polyester rugzak voor tablet en laptop tot 15 inch
Prijs vanaf: € 5,00
-
Promotionele 15'' laptoprugzak met ripstop-details City
Prijs vanaf: € 11,72
-
Laptoprugzak 13'' met USB-poort Energize
Prijs vanaf: € 11,64