Polyester rugzak voor laptop met meerdere vakken 17''
Code: 56045
Stap 1. Selecteer de product kleur
Stap 2. Selecteer de bedrukkingstechniek
- 1 Kleur (Voorzijde)

- Zeefdruktransfer (Voorzijde)
- Digitale kleuren transfer (Voorzijde)
- Zonder opdruk
Stap 3. Selecteer de hoeveelheid
-
10
-
20
-
50
-
100
-
200
Stap 4. Selecteer de verzendmethode
- Standard
De rugzak waar je logo blij van wordt, op events en elke dag
Stevige 600D polyester rugzak met een ontwerp voor elke dag en voor onderweg. Aan de voorkant zitten meerdere vakken om accessoires te organiseren, plus elastische houders en klittenband zodat je spullen bij de hand hebt. Hoofdvak met dubbele ritssluiting en ruimte voor een 17'' laptop. Met draaggreep, gewatteerde en verstelbare rug en schouderbanden, trolleyband en zijvakken van mesh. Praktische optie voor merkacties op beurzen, trainingen of op kantoor.
Eigenschappen
- 600D polyester rugzak met geavanceerde frontorganisatie
- Vak met dubbele rits voor 17'' laptop
- Gewatteerde rug en schouderbanden, verstelbaar en comfortabel
- Trolleyband en zijvakken van mesh
Kenmerken
| Productcode: | 56045 |
| Minimale afname: | 10 stuks |
| Maat: | 30 x 48 x 24 cm |
| Gewicht: | 540 gr |
| Materiaal: | 600D Polyester |
| Land van fabricage: | China |
| Intrastat code: | 4202 92 90 |
| In onze collectie vanaf : | Februari 2026 |
| Land van verzending : | Spanje |
Verpakking
| Minimale afname voor verzending met pallet: | 360 stuks |
| Afmetingen van buitenste doos: | 48 x 34 x 28 cm |
| Inhoud van de buitenste doos: | 0.05 m³ |
| Gewicht van de buitenste doos: | 6 kg |
| Hoeveelheid per doos: | 10 stuks |
Je kunt het ook vinden in
Meest populaire producten
-
Polyester laptoprugzak 15 inch Stockholm
Prijs vanaf: € 14,34
-
RFID-beschermde laptoprugzakken SafeGuard 15''
Prijs vanaf: € 14,02
-
Waterdichte 15,6'' laptoprugzak met vulling Resistant
Prijs vanaf: € 17,78
-
Nylon rugzak met gevoerde 15'' laptopvak Essential
Prijs vanaf: € 14,06
-
400D nylon rugzak voor 17'' laptops Case Logic ''Reso''
Prijs vanaf: € 41,08
-
Laptoprugzak met voorvak en bagageriem
Prijs vanaf: € 6,89