Oprolbare rugzak met reflecterende strip en sluiting 15"
Code: 55768
Stap 1. Selecteer de product kleur
Stap 2. Selecteer de bedrukkingstechniek
- 1 Kleur (Voorzijde)

- Zonder opdruk
Stap 3. Selecteer de hoeveelheid
-
10
-
20
-
50
-
100
-
200
Stap 4. Selecteer de verzendmethode
- Standard
Maak van de rugzak bij elke rit een drager van je merk
Rugzak van zacht en sterk kunstleer, bedoeld voor je dagelijkse ritten en zakenreizen. Met een reflecterende strip aan de voorkant voor betere zichtbaarheid en een oprolbare sluiting met rits en verstelbare gesp, zodat de inhoud goed beschermd blijft. Binnenin is er veel ruimte, inclusief een gewatteerd vak voor een laptop tot 15". Daarnaast heeft hij een waterbestendig voorvak, een gewatteerde achterkant en comfortabele schouderbanden. Met de band aan de achterkant zet je hem vast aan een trolley, handig voor evenementen, beurzen of mobiliteit binnen het bedrijf.
Eigenschappen
- Oprolbare rugzak met reflecterende strip vooraan voor zichtbaarheid
- Sluiting met rits en verstelbare gesp, snelle en veilige toegang
- Gewatteerd laptopvak tot 15'' en veel ruimte
- Achterband voor trolley, waterbestendig voorvak
Kenmerken
| Productcode: | 55768 |
| Minimale afname: | 10 stuks |
| Maat: | 38 x 52 x 12 cm |
| Gewicht: | 362 gr |
| Materiaal: | PU |
| Land van fabricage: | China |
| Intrastat code: | 4202 92 10 |
| In onze collectie vanaf : | Februari 2026 |
| Land van verzending : | Spanje |
Verpakking
| Minimale afname voor verzending met pallet: | 320 stuks |
| Afmetingen van buitenste doos: | 54 x 44 x 39 cm |
| Inhoud van de buitenste doos: | 0.09 m³ |
| Gewicht van de buitenste doos: | 10.5 kg |
| Hoeveelheid per doos: | 20 stuks |
Je kunt het ook vinden in
Meest populaire producten
-
Polyester laptoprugzak 15 inch Stockholm
Prijs vanaf: € 14,34
-
RFID-beschermde laptoprugzakken SafeGuard 15''
Prijs vanaf: € 14,02
-
Waterdichte 15,6'' laptoprugzak met vulling Resistant
Prijs vanaf: € 17,78
-
Nylon rugzak met gevoerde 15'' laptopvak Essential
Prijs vanaf: € 14,06
-
400D nylon rugzak voor 17'' laptops Case Logic ''Reso''
Prijs vanaf: € 41,08
-
Laptoprugzak met voorvak en bagageriem
Prijs vanaf: € 6,89