Oprolbare laptoprugzak met trolleyband 15"
Code: 55758
Stap 1. Selecteer de product kleur
Stap 2. Selecteer de bedrukkingstechniek
- 1 Kleur (Voorzijde)

- Zonder opdruk
Stap 3. Selecteer de hoeveelheid
-
5
-
10
-
25
-
50
-
100
Stap 4. Selecteer de verzendmethode
- Standard
Laat je uitrusting beter meebewegen: een rugzak voor je merk
Plastic rugzak met oprolbare sluiting en gespen, bedoeld voor dagelijks gebruik en onderweg. Met een buitenvak met rits voor snelle toegang en een ruime binnenkant met gevoerd vak voor een laptop tot 15" en een tablet van 10". Verstelbare zijbanden helpen het volume compact te houden, afhankelijk van je lading. Schouderbanden van synthetisch leer en een gevoerde rug voor comfortabeler dragen. Met een achterband om hem aan je trolley te bevestigen, handig voor zakenreizen, beurzen en commerciële bezoeken.
Eigenschappen
- Oprolbare rugzak met gespsluiting en snelle toegang via de bovenkant
- Gevoerd vak voor laptop 15'' en tablet 10''
- Achterband voor trolley en buitenvak met rits
- Schouderbanden van synthetisch leer en gevoerde rug voor comfortabel dragen
Kenmerken
| Productcode: | 55758 |
| Minimale afname: | 5 stuks |
| Maat: | 29 x 37 x 13 cm |
| Gewicht: | 680 gr |
| Materiaal: | PVC |
| Land van fabricage: | China |
| Intrastat code: | 4202 92 10 |
| In onze collectie vanaf : | Februari 2026 |
| Land van verzending : | Spanje |
Verpakking
| Minimale afname voor verzending met pallet: | 240 stuks |
| Afmetingen van buitenste doos: | 29 x 60 x 40 cm |
| Inhoud van de buitenste doos: | 0.07 m³ |
| Gewicht van de buitenste doos: | 7.5 kg |
| Hoeveelheid per doos: | 10 stuks |
Je kunt het ook vinden in
Meest populaire producten
-
Polyester laptoprugzak 15 inch Stockholm
Prijs vanaf: € 14,34
-
RFID-beschermde laptoprugzakken SafeGuard 15''
Prijs vanaf: € 14,02
-
Waterdichte 15,6'' laptoprugzak met vulling Resistant
Prijs vanaf: € 17,78
-
Nylon rugzak met gevoerde 15'' laptopvak Essential
Prijs vanaf: € 14,06
-
400D nylon rugzak voor 17'' laptops Case Logic ''Reso''
Prijs vanaf: € 41,08
-
Laptoprugzak met voorvak en bagageriem
Prijs vanaf: € 6,89