Cabinerugzak van RPET-polyester met trolleyband 15''
Code: 55203
Stap 1. Selecteer de product kleur
Stap 2. Selecteer de bedrukkingstechniek
- 1 Kleur (Voorkant)

- 2 Kleuren (Voorkant)

- 3 Kleuren (Voorkant)

- 4 Kleuren (Voorkant)

- Digitale full colour transfer (Voorkant)
- Reflecterende Transfer (Voorkant)
- Zonder opdruk
Stap 3. Selecteer de hoeveelheid
-
5
-
10
-
25
-
50
-
100
Stap 4. Selecteer de verzendmethode
- Standard
Cabinerugzak met ruime opening en interne compartimenten
Cabinerugzak van RPET-polyester 600D, ontworpen voor zakenreizen en korte verplaatsingen. Voorzien van een opening van 180º om de inhoud snel te organiseren en overal bij te kunnen zonder hem leeg te maken. Het hoofdvak is verdeeld in twee open secties, met een mesh-scheiding om kleding en accessoires in het zicht te houden. Inclusief een gevoerd vak voor een laptop van 15 inch en een achterband om hem aan de trolley te bevestigen. Handig voor welkomstkits, evenementen en zakelijke reizen.
Eigenschappen
- Cabinerugzak van RPET-polyester 600D met opening van 180º
- Dubbel compartiment met mesh-scheiding en open secties
- Gevoerd vak voor laptop van 15 inch en trolleyband
Kenmerken
| Productcode: | 55203 |
| Minimale afname: | 5 stuks |
| Maat: | 25 x 20 x 40 cm |
| Gewicht: | 500 gr |
| Materiaal: | Polyester, RPET |
| Land van fabricage: | China |
| Intrastat code: | 4202 92 91 |
| In onze collectie vanaf : | Januari 2026 |
| Land van verzending : | Polen |
Verpakking
| Afmetingen van buitenste doos: | 50 x 30 x 43 cm |
| Inhoud van de buitenste doos: | 0.065 m³ |
| Gewicht van de buitenste doos: | 10 kg |
| Hoeveelheid per doos: | 20 stuks |
Je kunt het ook vinden in
Meest populaire producten
-
Gerecyclede reisrugzak met meerdere vakken Business Trip
Prijs vanaf: € 35,30
-
Rugzakken met roll-top voor laptop met reflecterende ritssluiting
Prijs vanaf: € 8,95
-
Synthetisch lederen rugzak met gevoerd laptopvak 20L
Prijs vanaf: € 53,17
-
Zachte RPET-polyester rugzak voor tablet en laptop tot 15 inch
Prijs vanaf: € 5,00
-
Promotionele 15'' laptoprugzak met ripstop-details City
Prijs vanaf: € 11,72
-
Laptoprugzak 13'' met USB-poort Energize
Prijs vanaf: € 11,64