Zachte PU-laptoptas met voorvak, geschikt voor 15 inch laptops
Code: 50589
Voor korte zakelijke reizen zijn deze gepersonaliseerde laptoptassen perfect. Inclusief trolleyband om eenvoudig aan je koffer te bevestigen.
Stap 1. Selecteer de product kleur
Stap 2. Selecteer de bedrukkingstechniek
- 1 Kleur (Voorzijde)

- Zonder opdruk
Stap 3. Selecteer de hoeveelheid
Aantal
Prijs/eenheid
-
15
-
30
-
75
-
150
-
300
Kies jouw aantal :
Stap 4. Selecteer de verzendmethode
- Standard
Beschrijving
Rugzak gemaakt van zacht PU. Met hoofdvak met rits met dubbele trekker. Gevoerd interieur voor laptops tot 15 inch. Inclusief voorkant met rits. Rug en schouderbanden gevoerd, met ademende stof en verstelbaar. Inclusief transportriem voor aanpassing aan trolley of koffer, ideaal voor reizen.
Kenmerken
| Productcode: | 50589 |
| Minimale afname: | 15 |
| Maat: | 29 x 39 x 3.5 cm |
| Gewicht: | 310 gr |
| Materiaal: | PU |
| Land van fabricage: | China |
| Intrastat code: | 4202 92 11 |
| In onze collectie vanaf : | Januari 2025 |
| Land van verzending : | Spanje |
Verpakking
| Minimale afname voor verzending met pallet: | 600 |
| Afmetingen van buitenste doos: | 44 x 59 x 32 cm |
| Inhoud van de buitenste doos: | 0.08 m³ |
| Gewicht van de buitenste doos: | 10 kg |
| Hoeveelheid per doos: | 30 |
Je kunt het ook vinden in
Meest populaire producten
-
Gerecyclede reisrugzak met meerdere vakken Business Trip
Prijs vanaf: € 35,30
-
Rugzakken met roll-top voor laptop met reflecterende ritssluiting
Prijs vanaf: € 8,95
-
Synthetisch lederen rugzak met gevoerd laptopvak 20L
Prijs vanaf: € 53,17
-
Zachte RPET-polyester rugzak voor tablet en laptop tot 15 inch
Prijs vanaf: € 5,00
-
Promotionele 15'' laptoprugzak met ripstop-details City
Prijs vanaf: € 11,72
-
Laptoprugzak 13'' met USB-poort Energize
Prijs vanaf: € 11,64