Rugzak voor laptop 15'' van polyester, ideaal voor reizen
Code: 54116
Verbeter de organisatie van je team’s bagage tijdens korte reizen: Deze rugzak heeft een speciaal laptopcompartiment voor efficiënte organisatie.
Stap 1. Selecteer de product kleur
Stap 2. Selecteer de bedrukkingstechniek
- 1 Kleur (Aan een kant)

- Digitale kleuren transfer (Aan een kant)
- Zonder opdruk
Stap 3. Selecteer de hoeveelheid
Aantal
Prijs/eenheid
-
5
-
10
-
25
-
50
-
100
Kies jouw aantal :
Stap 4. Selecteer de verzendmethode
- Standard
Beschrijving
Rugzak van 18 L van polyester met veelzijdig ontwerp. Verstevigde bodem, buitenzakken en laptopvak tot 15". Trolleycompatibel.
Kenmerken
| Productcode: | 54116 |
| Minimale afname: | 5 stuks |
| Maat: | 30 x 20 x 42 cm |
| Gewicht: | 551 gr |
| Materiaal: | Polyester |
| Capaciteit: | 18 L |
| Land van fabricage: | China |
| Intrastat code: | 4202 92 91 |
| In onze collectie vanaf : | September 2025 |
| Land van verzending : | Spanje |
Verpakking
| Afmetingen van buitenste doos: | 48 x 40 x 40 cm |
| Inhoud van de buitenste doos: | 0.08 m³ |
| Gewicht van de buitenste doos: | 6.5 kg |
| Hoeveelheid per doos: | 10 stuks |
Je kunt het ook vinden in
Meest populaire producten
-
Gerecyclede reisrugzak met meerdere vakken Business Trip
Prijs vanaf: € 35,30
-
Rugzakken met roll-top voor laptop met reflecterende ritssluiting
Prijs vanaf: € 8,95
-
Synthetisch lederen rugzak met gevoerd laptopvak 20L
Prijs vanaf: € 53,17
-
Zachte RPET-polyester rugzak voor tablet en laptop tot 15 inch
Prijs vanaf: € 5,00
-
Promotionele 15'' laptoprugzak met ripstop-details City
Prijs vanaf: € 11,72
-
Laptoprugzak 13'' met USB-poort Energize
Prijs vanaf: € 11,64