Laptoprugzak van kunstleer met trolleyband 15,6''
Code: 56365
Stap 1. Selecteer de product kleur
Stap 2. Selecteer de bedrukkingstechniek
- Digitale full colour transfer (Op de tas)
- Zonder opdruk
Stap 3. Selecteer de hoeveelheid
-
5
-
10
-
25
-
50
-
100
Stap 4. Selecteer de verzendmethode
- Standard
Maak van de laptoprugzak een merkdrager die met je meereist
Laptoprugzak van kunstleer met 210D-voering, gemaakt voor elke dag: tussen kantoor, afspraken en reizen. Er past een laptop tot 15,6'' in en je houdt alles netjes dankzij de georganiseerde binnenkant. Met verstelbare, gevoerde schouderbanden, een rugpand van mesh en handgrepen boven en aan de zijkant voor verschillende manieren van dragen. Inclusief trolleyband, reflecterende details, voorvak met rits en een verborgen vak voor waardevolle spullen. Een praktische optie voor HR-acties en bedrijfsevenementen met logo.
Eigenschappen
- Laptoprugzak met georganiseerde binnenkant en makkelijke toegang
- Verstelbare gevoerde schouderbanden en mesh rugpand voor dagelijks gebruik
- Verborgen vak en voorvak met rits voor essentials
- Trolleyband, dubbele handgrepen en reflecterende details
Kenmerken
| Productcode: | 56365 |
| Minimale afname: | 5 stuks |
| Maat: | 30 x 42 x 14 cm |
| Gewicht: | 550 gr |
| Materiaal: |
| Capaciteit: | 15 L |
| Land van fabricage: | China |
| Intrastat code: | 4202 92 19 |
| In onze collectie vanaf : | Februari 2026 |
| Land van verzending : | Nederland |
Verpakking
| Tussenverpakking:: | 1 stuk |
| Afmetingen van buitenste doos: | 50 x 43 x 48 cm |
| Inhoud van de buitenste doos: | 0.103 m³ |
| Gewicht van de buitenste doos: | 10.5 kg |
| Hoeveelheid per doos: | 15 stuks |
Je kunt het ook vinden in
Meest populaire producten
-
Polyester laptoprugzak 15 inch Stockholm
Prijs vanaf: € 14,34
-
RFID-beschermde laptoprugzakken SafeGuard 15''
Prijs vanaf: € 14,02
-
Waterdichte 15,6'' laptoprugzak met vulling Resistant
Prijs vanaf: € 17,78
-
Nylon rugzak met gevoerde 15'' laptopvak Essential
Prijs vanaf: € 14,06
-
400D nylon rugzak voor 17'' laptops Case Logic ''Reso''
Prijs vanaf: € 41,08
-
Laptoprugzak met voorvak en bagageriem
Prijs vanaf: € 6,89