Gewatteerde, spatbestendige laptoprugzak 15,6''
Code: 56361
Stap 1. Selecteer de product kleur
Stap 2. Selecteer de bedrukkingstechniek
- Digitale full colour transfer (Voorkant)
- Zonder opdruk
Stap 3. Selecteer de hoeveelheid
-
5
-
10
-
25
-
50
-
100
Stap 4. Selecteer de verzendmethode
- Standard
Een laptoprugzak die jouw logo onderdeel maakt van elke dag
Laptoprugzak van 210D-stof met een coating van kunstleer, bedoeld voor dagelijks gebruik op kantoor en onderweg. Je hebt een gewatteerd vak voor laptops tot 15,6'' en een voorvak met oprolsluiting om snel bij je essentials te kunnen. Daarnaast is er een extra ritsvak om opladers, documenten of accessoires te organiseren. Dankzij de verstelbare banden draag je hem comfortabel in de hand of over je schouder. Een praktische optie voor onboarding, beurzen of teamuitrusting.
Eigenschappen
- Laptoprugzak met gewatteerd vak tot 15,6''
- 210D-stof met spatbestendige coating van kunstleer
- Oprolbaar voorvak en ritsvak om te ordenen
- Verstelbare banden en korte handgrepen om in de hand of over de schouder te dragen
Kenmerken
| Productcode: | 56361 |
| Minimale afname: | 5 stuks |
| Maat: | 36 x 40 x 10 cm |
| Gewicht: | 251 gr |
| Materiaal: |
| Land van fabricage: | China |
| Intrastat code: | 4202 92 19 |
| In onze collectie vanaf : | Februari 2026 |
| Land van verzending : | Nederland |
Verpakking
| Afmetingen van buitenste doos: | 39 x 49 x 50 cm |
| Inhoud van de buitenste doos: | 0.096 m³ |
| Gewicht van de buitenste doos: | 9.5 kg |
| Hoeveelheid per doos: | 20 stuks |
Je kunt het ook vinden in
Meest populaire producten
-
Polyester laptoprugzak 15 inch Stockholm
Prijs vanaf: € 14,34
-
RFID-beschermde laptoprugzakken SafeGuard 15''
Prijs vanaf: € 14,02
-
Waterdichte 15,6'' laptoprugzak met vulling Resistant
Prijs vanaf: € 17,78
-
Nylon rugzak met gevoerde 15'' laptopvak Essential
Prijs vanaf: € 14,06
-
400D nylon rugzak voor 17'' laptops Case Logic ''Reso''
Prijs vanaf: € 41,08
-
Laptoprugzak met voorvak en bagageriem
Prijs vanaf: € 6,89