RPET-laptoprugzak met reflecterende strips 15,6''
Code: 56273
Stap 1. Selecteer de product kleur
Stap 2. Selecteer de bedrukkingstechniek
- 1 Kleur (Voorkant)

- 2 Kleuren (Voorkant)

- 3 Kleuren (Voorkant)

- 4 Kleuren (Voorkant)

- Digitale full colour transfer (Voorkant)
- Zonder opdruk
Stap 3. Selecteer de hoeveelheid
-
5
-
10
-
25
-
50
-
100
Stap 4. Selecteer de verzendmethode
- Standard
Een rugzak zodat je logo overal mee op pad gaat
Rugzak van gerecycled plastic 600D in een formaat dat je elke dag gebruikt op kantoor en onderweg. Hij heeft verstelbare schouderbanden met reflecterende strips voor betere zichtbaarheid en een gewatteerde rug voor comfortabel dragen. Met twee handgrepen bovenaan pak je hem snel op, en het voorvak met rits is handig voor accessoires. Binnenin zit een gewatteerd laptopvak voor laptops tot 15,6''. Aanbevolen voor welkomstacties, evenementen en zakelijk gebruik met logo.
Eigenschappen
- Laptoprugzak met gewatteerd vak tot 15,6''
- Verstelbare banden met reflecterende strips en gewatteerde rug
- Voorvak met rits en twee handgrepen bovenaan
- Inhoud 12L voor dagelijkse spullen en accessoires
Kenmerken
| Productcode: | 56273 |
| Minimale afname: | 5 stuks |
| Maat: | 27.5 x 12 x 37.5 cm |
| Gewicht: | 270 gr |
| Materiaal: |
| Capaciteit: | 12 L |
| Land van fabricage: | China |
| Intrastat code: | 4202 92 91 |
| In onze collectie vanaf : | Februari 2026 |
| Land van verzending : | Nederland |
Verpakking
| Tussenverpakking:: | 30 stuks |
| Afmetingen van buitenste doos: | 41 x 30 x 50 cm |
| Inhoud van de buitenste doos: | 0.062 m³ |
| Gewicht van de buitenste doos: | 9.5 kg |
| Hoeveelheid per doos: | 30 stuks |
Je kunt het ook vinden in
Meest populaire producten
-
Polyester laptoprugzak 15 inch Stockholm
Prijs vanaf: € 14,34
-
RFID-beschermde laptoprugzakken SafeGuard 15''
Prijs vanaf: € 14,02
-
Waterdichte 15,6'' laptoprugzak met vulling Resistant
Prijs vanaf: € 17,78
-
Nylon rugzak met gevoerde 15'' laptopvak Essential
Prijs vanaf: € 14,06
-
400D nylon rugzak voor 17'' laptops Case Logic ''Reso''
Prijs vanaf: € 41,08
-
Laptoprugzak met voorvak en bagageriem
Prijs vanaf: € 6,89