Rugzak voor laptop van gerecyclede materialen 15 inch
Code: 48637
Rugzak voor laptop gemaakt van gerecycled katoen (pre-consumer) en gerecycled polyester. Ritsvakken en trolley-ondersteuning voor meer gemak.
Stap 1. Selecteer de product kleur
Stap 2. Selecteer de bedrukkingstechniek
- 1 Kleur (Aan een kant)

- Digitale full colour transfer (Aan een kant)
- Reflecterende Transfer (Aan een kant)
- 2 Kleuren (Aan een kant)

- 3 Kleuren (Aan een kant)

- 4 Kleuren (Aan een kant)

- Zonder opdruk
Stap 3. Selecteer de hoeveelheid
Aantal
Prijs/eenheid
-
5
-
10
-
25
-
50
-
100
Kies jouw aantal :
Stap 4. Selecteer de verzendmethode
- Standard
Beschrijving
15 inch laptoprugzak van gerecycled pre-consumer katoen en gerecycled polyester (70%/30%). Voorzien van voorvak met rits en achtervak met rits. Zacht gevoerde rug- en schouderbanden. Trolleyhouder op achterkant.
Kenmerken
| Productcode: | 48637 |
| Minimale afname: | 5 stuks |
| Maat: | 34 x 45 x 13 cm |
| Gewicht: | 400 gr |
| Materiaal: | Gerecycled Katoen |
| Land van fabricage: | China |
| Intrastat code: | 4202 92 91 |
| In onze collectie vanaf : | Augustus 2024 |
| Land van verzending : | Polen |
Verpakking
| Afmetingen van buitenste doos: | 50 x 38 x 52 cm |
| Inhoud van de buitenste doos: | 0.099 m³ |
| Gewicht van de buitenste doos: | 9.7 kg |
| Hoeveelheid per doos: | 20 stuks |
Je kunt het ook vinden in
Meest populaire producten
-
Gerecyclede reisrugzak met meerdere vakken Business Trip
Prijs vanaf: € 35,30
-
Rugzakken met roll-top voor laptop met reflecterende ritssluiting
Prijs vanaf: € 8,95
-
Synthetisch lederen rugzak met gevoerd laptopvak 20L
Prijs vanaf: € 53,17
-
Zachte RPET-polyester rugzak voor tablet en laptop tot 15 inch
Prijs vanaf: € 5,00
-
Promotionele 15'' laptoprugzak met ripstop-details City
Prijs vanaf: € 11,72
-
Laptoprugzak 13'' met USB-poort Energize
Prijs vanaf: € 11,64