Duurzame stoffen rugzak met RFID en USB voor 15,6'' laptop Smart
Code: 40049
Stap 1. Selecteer de product kleur
Stap 2. Selecteer de bedrukkingstechniek
- 1 Kleur (Voorkant)

- 2 Kleuren (Voorkant)

- 3 Kleuren (Voorkant)

- 4 Kleuren (Voorkant)

- Digitale kleuren transfer (Voorkant)
- Borduurwerk (Voorkant)
- Zonder opdruk
Stap 3. Selecteer de hoeveelheid
-
5
-
10
-
25
-
50
-
100
Stap 4. Selecteer de verzendmethode
- Standard
Beschrijving
Neem al je spullen mee naar je werk of reis in deze stijlvolle, PVC vrije laptop rugzak met logo. Hij is gemaakt van duurzaam materiaal en heeft een sportief, op de stad geïnspireerd ontwerp. Deze rugtas heeft een volledig gevoerd laptop vak van 15,6” en een voor vak voor je dagelijkse accessoires. De geïntegreerde USB-poort zorgt ervoor dat je je telefoon kunt opladen terwijl je onderweg bent.
Kenmerken
| Productcode: | 40049 |
| Minimale afname: | 5 stuks |
| Maat: | 28.5 x 13.5 x 47.5 cm |
| Gewicht: | 500 gr |
| Materiaal: | Polyester |
| Capaciteit: | 15 L |
| Land van fabricage: | China |
| Intrastat code: | 4202 92 91 |
| In onze collectie vanaf : | Januari 2022 |
| Land van verzending : | Roemenië |
Verpakking
| Individueel verpakkingstype:: | Geleverd in een tas en in bulk. |
| Minimale afname voor verzending met pallet: | 240 stuks |
| Afmetingen van buitenste doos: | 49 x 40 x 59 cm |
| Inhoud van de buitenste doos: | 0.116 m³ |
| Gewicht van de buitenste doos: | 11 kg |
| Hoeveelheid per doos: | 20 stuks |
Je kunt het ook vinden in
Meest populaire producten
-
Gerecyclede reisrugzak met meerdere vakken Business Trip
Prijs vanaf: € 35,30
-
Rugzakken met roll-top voor laptop met reflecterende ritssluiting
Prijs vanaf: € 8,95
-
Synthetisch lederen rugzak met gevoerd laptopvak 20L
Prijs vanaf: € 53,17
-
Zachte RPET-polyester rugzak voor tablet en laptop tot 15 inch
Prijs vanaf: € 5,00
-
Promotionele 15'' laptoprugzak met ripstop-details City
Prijs vanaf: € 11,72
-
Laptoprugzak 13'' met USB-poort Energize
Prijs vanaf: € 11,64