15,6'' pc-rugzak met interne vakken AWARE™ Exclusive
Code: 40713
Stap 1. Selecteer de product kleur
Stap 2. Selecteer de bedrukkingstechniek
- 1 Kleur (Voorkant)

- 2 Kleuren (Voorkant)

- 3 Kleuren (Voorkant)

- 4 Kleuren (Voorkant)

- Digitale kleuren transfer (Voorkant)
- Zonder opdruk
Stap 3. Selecteer de hoeveelheid
-
5
-
10
-
25
-
50
-
100
Stap 4. Selecteer de verzendmethode
- Standard
Beschrijving
Zie er op kantoor en daarbuiten chic uit met deze strak ogende minimalistische design rugzak. Geniet van comfortabel reizen met de rugzak die is uitgerust met gewatteerde schouderbanden en achterpaneel. Het hoofdvak is voorzien van een 15,6 inch laptopvak en twee open meshvakken. Aan de bovenzijde vind je een PU hendel. Het exterieur en de voering zijn gemaakt met gerecycled polyester. Met AWARE™ tracer die het echte gebruik van gerecyclede materialen valideert. Elke ats bespaart 5,4 liter water en heeft 9,01 0,5L PET-flessen hergebruikt. 2% van de opbrengst van elk verkocht Impact-product wordt gedoneerd aan Water.org. PVC-vrij.
Kenmerken
| Productcode: | 40713 |
| Minimale afname: | 5 stuks |
| Maat: | 29 x 10 x 42 cm |
| Gewicht: | 605 gr |
| Materiaal: | Gerecycled PET-plastic (RPET) |
| Capaciteit: | 12 L |
| Land van fabricage: | China |
| Intrastat code: | 4202 92 19 |
| In onze collectie vanaf : | Maart 2022 |
| Land van verzending : | Roemenië |
Verpakking
| Minimale afname voor verzending met pallet: | 120 stuks |
| Afmetingen van buitenste doos: | 60 x 40 x 47 cm |
| Inhoud van de buitenste doos: | 0.113 m³ |
| Gewicht van de buitenste doos: | 7 kg |
| Hoeveelheid per doos: | 10 stuks |
Je kunt het ook vinden in
Meest populaire producten
-
Gerecyclede reisrugzak met meerdere vakken Business Trip
Prijs vanaf: € 35,30
-
Rugzakken met roll-top voor laptop met reflecterende ritssluiting
Prijs vanaf: € 8,95
-
Synthetisch lederen rugzak met gevoerd laptopvak 20L
Prijs vanaf: € 53,17
-
Zachte RPET-polyester rugzak voor tablet en laptop tot 15 inch
Prijs vanaf: € 5,00
-
Promotionele 15'' laptoprugzak met ripstop-details City
Prijs vanaf: € 11,72
-
Laptoprugzak 13'' met USB-poort Energize
Prijs vanaf: € 11,64