Ultradunne RPET‑rugzak met uitschuifbaar ontwerp 15,6"
Code: 53860
Stap 1. Selecteer de product kleur
Stap 2. Selecteer de bedrukkingstechniek
- 1 Kleur (Voorkant)

- 2 Kleuren (Voorkant)

- 3 Kleuren (Voorkant)

- 4 Kleuren (Voorkant)

- Digitale kleuren transfer (Voorkant)
- Zonder opdruk
Stap 3. Selecteer de hoeveelheid
-
5
-
10
-
25
-
50
-
100
Stap 4. Selecteer de verzendmethode
- Standard
Beschrijving
Maak kennis met de Flexpack Aware™ RPET Expandable Slim Backpack – de perfecte mix van slank design, veelzijdigheid en duurzaamheid. Ontworpen voor moderne professionals die altijd onderweg zijn, past deze ultraslanke maar uitbreidbare rugzak zich aan jouw behoeften aan, terwijl hij je essentials veilig en georganiseerd houdt.Gemaakt van gerecycled polyester met de AWARE™ tracer, wat de echtheid van gerecyclede materialen garandeert. 2% van de opbrengst van elk verkocht product met AWARE™ wordt gedoneerd aan Water.org om schoon drinkwater toegankelijk te maken. PVC-vrij.
Kenmerken
| Productcode: | 53860 |
| Minimale afname: | 5 stuks |
| Maat: | 29 x 8 x 44 cm |
| Gewicht: | 388 gr |
| Materiaal: | Gerecycled polyester (RPET) |
| Capaciteit: | 15 L |
| Land van fabricage: | China |
| Intrastat code: | 4202 92 19 |
| In onze collectie vanaf : | Augustus 2025 |
| Land van verzending : | Roemenië |
Verpakking
| Individueel verpakkingstype:: | Geleverd in een tas en in bulk. |
| Afmetingen van buitenste doos: | 47 x 33 x 67 cm |
| Inhoud van de buitenste doos: | 0.104 m³ |
| Gewicht van de buitenste doos: | 8.8 kg |
| Hoeveelheid per doos: | 20 stuks |
Je kunt het ook vinden in
Meest populaire producten
-
Gerecyclede reisrugzak met meerdere vakken Business Trip
Prijs vanaf: € 35,30
-
Rugzakken met roll-top voor laptop met reflecterende ritssluiting
Prijs vanaf: € 8,95
-
Synthetisch lederen rugzak met gevoerd laptopvak 20L
Prijs vanaf: € 53,17
-
Zachte RPET-polyester rugzak voor tablet en laptop tot 15 inch
Prijs vanaf: € 5,00
-
Promotionele 15'' laptoprugzak met ripstop-details City
Prijs vanaf: € 11,72
-
Laptoprugzak 13'' met USB-poort Energize
Prijs vanaf: € 11,64