Laptoprugzak met verstelbare band als schoudertas 15,6''
Code: 56366
Stap 1. Selecteer de product kleur
Stap 2. Selecteer de bedrukkingstechniek
- Digitale full colour transfer (Aan een kant)
- Zonder opdruk
Stap 3. Selecteer de hoeveelheid
-
5
-
10
-
25
-
50
-
100
Stap 4. Selecteer de verzendmethode
- Standard
Een rugzak waarmee je merk je teams elke dag vergezelt
Rugzak van synthetisch leer met 210D-voering, bedoeld om dagelijks een laptop en documenten mee te nemen. Je draagt hem als rugzak of als schoudertas, afhankelijk van je verplaatsing of de dresscode. Met een voorvak met rits voor snelle toegang tot accessoires, een gevoerd laptopvak voor 15,6'' en een organiser aan de binnenkant om laders, pennen en passen netjes te houden. Een praktische optie voor welkomstacties, events en kantoorgebruik met bedrijfslogo.
Eigenschappen
- Convertible rugzak met twee draagmodi: rugzak of schoudertas
- Gevoerd vak voor laptop van 15,6'' en documenten
- Voorvak met rits en organiser aan de binnenkant voor accessoires
Kenmerken
| Productcode: | 56366 |
| Minimale afname: | 5 stuks |
| Maat: | 28 x 42 x 12.5 cm |
| Gewicht: | 500 gr |
| Materiaal: |
| Land van fabricage: | China |
| Intrastat code: | 4202 92 19 |
| In onze collectie vanaf : | Februari 2026 |
| Land van verzending : | Nederland |
Verpakking
| Tussenverpakking:: | 1 stuk |
| Afmetingen van buitenste doos: | 48 x 40 x 44 cm |
| Inhoud van de buitenste doos: | 0.084 m³ |
| Gewicht van de buitenste doos: | 12 kg |
| Hoeveelheid per doos: | 20 stuks |
Je kunt het ook vinden in
Meest populaire producten
-
Waterdichte 15,6'' laptoprugzak met vulling Resistant
Prijs vanaf: € 17,78
-
Laptoprugzak met voorvak en bagageriem
Prijs vanaf: € 6,89
-
Nylon rugzak met gevoerde 15'' laptopvak Essential
Prijs vanaf: € 14,06
-
Polyester laptoprugzak 15 inch Stockholm
Prijs vanaf: € 14,34
-
Duurzame laptoprugzak van gerecycled kunststof 15,6"
Prijs vanaf: € 23,91
-
Waterdichte rugzak voor 15,6'' laptops
Prijs vanaf: € 7,61