Rugzak van gerecycled polyester met business‑design en vakken 15,6"
Code: 53861
Stap 1. Selecteer de product kleur
Stap 2. Selecteer de bedrukkingstechniek
- 1 Kleur (Voorkant)

- 2 Kleuren (Voorkant)

- 3 Kleuren (Voorkant)

- 4 Kleuren (Voorkant)

- Digitale kleuren transfer (Voorkant)
- Zonder opdruk
Stap 3. Selecteer de hoeveelheid
-
5
-
10
-
25
-
50
-
100
Stap 4. Selecteer de verzendmethode
- Standard
Beschrijving
Maak kennis met de CityPack Aware™ RPET business rugzak. De perfecte mix van een ruim design, veelzijdigheid en kwaliteit. Ontworpen voor moderne professionals onderweg, past deze ultra-ruime rugzak zich aan jouw behoeften aan terwijl je essentials veilig en georganiseerd blijven. Voorzien van twee zijvakken voor waterflessen. Gemaakt van gerecycled polyester met de geïntegreerde AWARE™ tracer. 2% van de opbrengst van elk verkocht product met AWARE™ wordt gedoneerd aan Water.org. PVC-vrij.
Kenmerken
| Productcode: | 53861 |
| Minimale afname: | 5 stuks |
| Maat: | 30 x 13.5 x 47 cm |
| Gewicht: | 498 gr |
| Materiaal: | Gerecycled polyester (RPET) |
| Capaciteit: | 17 L |
| Land van fabricage: | China |
| Intrastat code: | 4202 92 19 |
| In onze collectie vanaf : | Augustus 2025 |
| Land van verzending : | Roemenië |
Verpakking
| Individueel verpakkingstype:: | Geleverd in een tas en in bulk. |
| Afmetingen van buitenste doos: | 49 x 40 x 57 cm |
| Inhoud van de buitenste doos: | 0.112 m³ |
| Gewicht van de buitenste doos: | 8.5 kg |
| Hoeveelheid per doos: | 15 stuks |
Je kunt het ook vinden in
Meest populaire producten
-
Gerecyclede reisrugzak met meerdere vakken Business Trip
Prijs vanaf: € 35,30
-
Rugzakken met roll-top voor laptop met reflecterende ritssluiting
Prijs vanaf: € 8,95
-
Synthetisch lederen rugzak met gevoerd laptopvak 20L
Prijs vanaf: € 53,17
-
Zachte RPET-polyester rugzak voor tablet en laptop tot 15 inch
Prijs vanaf: € 5,00
-
Promotionele 15'' laptoprugzak met ripstop-details City
Prijs vanaf: € 11,72
-
Laptoprugzak 13'' met USB-poort Energize
Prijs vanaf: € 11,64