Waterdichte urban anti‑diefstal rugzak met fietsbevestiging 16"
Code: 53859
Stap 1. Selecteer de product kleur
Stap 2. Selecteer de bedrukkingstechniek
- 1 Kleur (Voorkant)

- 2 Kleuren (Voorkant)

- 3 Kleuren (Voorkant)

- 4 Kleuren (Voorkant)

- Digitale kleuren transfer (Voorkant)
- Zonder opdruk
Stap 3. Selecteer de hoeveelheid
-
5
-
10
-
25
-
50
-
100
Stap 4. Selecteer de verzendmethode
- Standard
Beschrijving
Urban waterbestandige fiets rugzak is de ideale reisgenoot en biedt zowel veiligheid als gemak. Door het hoofdvak op te rollen en te vergrendelen met het versterkte combinatieslot, wordt de rugzak volledig afgesloten en kan hij tevens aan een vast object worden vastgemaakt. De rugzak is eenvoudig aan het frame van je fiets te bevestigen. Binnenin zorgen gewatteerde compartimenten voor een veilige opbergruimte voor een 16” laptop, terwijl meshvakken je essentiële spullen georganiseerd houden. De minimalistische buitenkant is vervaardigd uit hoogwaardig, waterbestendig en duurzaam PU-materiaal, terwijl de voering is gemaakt met AWARE™, wat het gebruik van echt gerecycled textiel garandeert. 32% gerecycled materiaal. Geregistreerd ontwerp®.
Kenmerken
| Productcode: | 53859 |
| Minimale afname: | 5 stuks |
| Maat: | 29 x 15 x 44 cm |
| Gewicht: | 1160 gr |
| Materiaal: | Polyurethaan (PU), gerecycled polyester (RPET) |
| Capaciteit: | 24 L |
| Land van fabricage: | China |
| Merk: | XD Design |
| Intrastat code: | 4202 92 19 |
| In onze collectie vanaf : | Augustus 2025 |
| Land van verzending : | Roemenië |
Verpakking
| Individueel verpakkingstype:: | Geleverd in een geschenkdoos. |
| Afmetingen van buitenste doos: | 52 x 47 x 48 cm |
| Inhoud van de buitenste doos: | 0.117 m³ |
| Gewicht van de buitenste doos: | 8.2 kg |
| Hoeveelheid per doos: | 6 stuks |
Je kunt het ook vinden in
Meest populaire producten
-
Gerecyclede reisrugzak met meerdere vakken Business Trip
Prijs vanaf: € 35,30
-
Rugzakken met roll-top voor laptop met reflecterende ritssluiting
Prijs vanaf: € 8,95
-
Synthetisch lederen rugzak met gevoerd laptopvak 20L
Prijs vanaf: € 53,17
-
Zachte RPET-polyester rugzak voor tablet en laptop tot 15 inch
Prijs vanaf: € 5,00
-
Promotionele 15'' laptoprugzak met ripstop-details City
Prijs vanaf: € 11,72
-
Laptoprugzak 13'' met USB-poort Energize
Prijs vanaf: € 11,64