Rugzak met hoogwaardige anti-snijstof en Urban RFID
Code: 40059
Stap 1. Selecteer de product kleur
Stap 2. Selecteer de bedrukkingstechniek
- 1 Kleur (Voorkant)

- 2 Kleuren (Voorkant)

- 3 Kleuren (Voorkant)

- 4 Kleuren (Voorkant)

- Zonder opdruk
Stap 3. Selecteer de hoeveelheid
-
5
-
10
-
25
-
50
-
100
Stap 4. Selecteer de verzendmethode
- Standard
Beschrijving
De Urban anti-diefstal rugzak is de veiligste reisgenoot tot nu toe. Het hoofdvak is volledig afsluitbaar met een met staal versterkt combinatieslot. Deze sluiting kan ook worden gebruikt om de tas aan een vast voorwerp te vergrendelen. Er zitten verborgen zakken aan de achterkant en in de schouderriem. Deze laatste zijn voorzien van RFID-bescherming. De tas heeft een zijvak voor bijvoorbeeld je waterfles en heeft een afneembaar elastisch net voor je sportuitrusting. Aan de binnenkant heeft deze Bobby gewatteerde vakken voor een 15,6” laptop, een tablet tot 12,9” en mesh zakken voor je andere spullen. Geregistreerd ontwerp®
Kenmerken
| Productcode: | 40059 |
| Minimale afname: | 5 stuks |
| Maat: | 31.5 x 14.5 x 46 cm |
| Gewicht: | 1541 gr |
| Materiaal: | Polyethyleen (PE) / polyester |
| Capaciteit: | 27 L |
| Land van fabricage: | China |
| Merk: | XD Design |
| Intrastat code: | 4202 92 91 |
| In onze collectie vanaf : | Januari 2022 |
| Land van verzending : | Roemenië |
Verpakking
| Individueel verpakkingstype:: | Geleverd in doos. |
| Minimale afname voor verzending met pallet: | 36 stuks |
| Afmetingen van buitenste doos: | 52 x 45 x 48 cm |
| Inhoud van de buitenste doos: | 0.112 m³ |
| Gewicht van de buitenste doos: | 10.2 kg |
| Hoeveelheid per doos: | 6 stuks |
Je kunt het ook vinden in
Meest populaire producten
-
Gerecyclede reisrugzak met meerdere vakken Business Trip
Prijs vanaf: € 35,30
-
Rugzakken met roll-top voor laptop met reflecterende ritssluiting
Prijs vanaf: € 8,95
-
Synthetisch lederen rugzak met gevoerd laptopvak 20L
Prijs vanaf: € 53,17
-
Zachte RPET-polyester rugzak voor tablet en laptop tot 15 inch
Prijs vanaf: € 5,00
-
Promotionele 15'' laptoprugzak met ripstop-details City
Prijs vanaf: € 11,72
-
Laptoprugzak 13'' met USB-poort Energize
Prijs vanaf: € 11,64