Converteerbare antidiefstal rugzak met rits, 22 L, 16"
Code: 55729
Stap 1. Selecteer de product kleur
Stap 2. Selecteer de bedrukkingstechniek
- 1 Kleur (Aan een kant)

- 2 Kleuren (Aan een kant)

- 3 Kleuren (Aan een kant)

- 4 Kleuren (Aan een kant)

- Digitale kleuren transfer (Aan een kant)
- Borduren (Voorkant)
- Zonder opdruk
Stap 3. Selecteer de hoeveelheid
-
5
-
10
-
25
-
50
-
100
Stap 4. Selecteer de verzendmethode
- Standard
Een rugzak die met je meebeweegt en je logo overal mee naartoe neemt
Lichte rugzak van gerecycled nylon met Shape-Shift 2.0-ritssysteem waarmee je kunt wisselen tussen twee complete looks, afhankelijk van de situatie. De ene kant heeft een minimalistische constructie uit één stuk, met focus op antidiefstal en strakke lijnen. De andere kant heeft een casual retro uitstraling met meerdere ritsvakken voor snelle toegang tot je essentials. De voering bevat AWARE™, wat helpt om het gebruik van echt gerecycled textiel te waarborgen, met 21% gerecycled materiaal. Aan te raden voor merkacties, evenementen en dagelijks gebruik binnen bedrijven.
Eigenschappen
- Converteerbare rugzak met twee looks in één ontwerp
- Shape-Shift 2.0-systeem met rits om van stijl te wisselen
- Minimalistische antidiefstalkant en retro kant met vakken
- Voering met AWARE™ en 21% gerecycled materiaal
Kenmerken
| Productcode: | 55729 |
| Minimale afname: | 5 stuks |
| Maat: | 30 x 17 x 46 cm |
| Gewicht: | 975 gr |
| Materiaal: | |
| Capaciteit: | 22 L |
| Land van fabricage: | China |
| Merk: | XD Design |
| Intrastat code: | 4202 92 91 |
| In onze collectie vanaf : | Februari 2026 |
| Land van verzending : | Roemenië |
Verpakking
| Individueel verpakkingstype:: | Geleverd in een geschenkdoos. |
| Afmetingen van buitenste doos: | 56 x 39 x 50 cm |
| Inhoud van de buitenste doos: | 0.109 m³ |
| Gewicht van de buitenste doos: | 8.8 kg |
| Hoeveelheid per doos: | 8 stuks |
Je kunt het ook vinden in
Meest populaire producten
-
Polyester laptoprugzak 15 inch Stockholm
Prijs vanaf: € 14,34
-
RFID-beschermde laptoprugzakken SafeGuard 15''
Prijs vanaf: € 14,02
-
Waterdichte 15,6'' laptoprugzak met vulling Resistant
Prijs vanaf: € 17,78
-
Nylon rugzak met gevoerde 15'' laptopvak Essential
Prijs vanaf: € 14,06
-
400D nylon rugzak voor 17'' laptops Case Logic ''Reso''
Prijs vanaf: € 41,08
-
Laptoprugzak met voorvak en bagageriem
Prijs vanaf: € 6,89