Anti-diefstal combinatieslot-rugzak laten bedrukken DuoColor
Code: 40051
Stap 1. Selecteer de product kleur
Stap 2. Selecteer de bedrukkingstechniek
- 1 Kleur (Voorzijde)

- Zeefdruktransfer (Voorzijde)
- Zonder opdruk
Stap 3. Selecteer de hoeveelheid
-
5
-
10
-
25
-
50
-
100
Stap 4. Selecteer de verzendmethode
- Standard
Beschrijving
Deze stijlvolle anti-diefstal rugzak met logo is ook nog eens waterproof. Dubbele bescherming dus! Zo ga je met een gerust hart de straat op met je waardevolle spullen. Zoals je 15” laptop of je 10” tablet (de max. ruimte die de rugzak biedt). Deze kun je bevestigen met banden voor extra bescherming. Er zit een slotje op de rugzak. De rug heeft een extra reflecterende strip zodat je goed opvalt in het donker. Aan de binnenzijde zit een aansluiting voor je powerbank (incl. USB-kabel). De schouderbanden zijn voorzien van extra vulling voor draagcomfort. Aan de voorzijde van een van de banden zit een zakje voor het opbergen van je meest waardevolle spullen.
Kenmerken
| Productcode: | 40051 |
| Minimale afname: | 5 stuks |
| Maat: | 30 x 49 x 16.5 cm |
| Gewicht: | 890 gr |
| Materiaal: | Polyester 900D |
| Land van fabricage: | China |
| Intrastat code: | 4202 92 91 |
| In onze collectie vanaf : | Januari 2022 |
| Land van verzending : | Spanje |
Verpakking
| Individueel verpakkingstype:: | Geleverd in een individueel tasje (Verpakking kan variëren voor bedrukte bestellingen) |
| Minimale afname voor verzending met pallet: | 120 stuks |
| Afmetingen van buitenste doos: | 64 x 47 x 48 cm |
| Inhoud van de buitenste doos: | 0.14 m³ |
| Gewicht van de buitenste doos: | 11.4 kg |
| Hoeveelheid per doos: | 10 stuks |
Je kunt het ook vinden in
Meest populaire producten
-
Gerecyclede reisrugzak met meerdere vakken Business Trip
Prijs vanaf: € 35,30
-
Rugzakken met roll-top voor laptop met reflecterende ritssluiting
Prijs vanaf: € 8,95
-
Synthetisch lederen rugzak met gevoerd laptopvak 20L
Prijs vanaf: € 53,17
-
Zachte RPET-polyester rugzak voor tablet en laptop tot 15 inch
Prijs vanaf: € 5,00
-
Promotionele 15'' laptoprugzak met ripstop-details City
Prijs vanaf: € 11,72
-
Laptoprugzak 13'' met USB-poort Energize
Prijs vanaf: € 11,64