Multitool met bedrijfslogo MultiJunior
Code: 31223
Dit promotionele artikel om te bedrukken, is een handige multitool waarmee je in de auto of rondom het huis allerlei kleine probleempjes op kunt lossen.
Stap 1. Selecteer de product kleur
Stap 2. Selecteer de bedrukkingstechniek
- 1 Kleur (Aan een kant)

- Digitale full colour transfer (Op de etui)
- Lasergravering (Aan een kant)
- Zonder opdruk
Stap 3. Selecteer de hoeveelheid
Aantal
Prijs/eenheid
-
10
-
20
-
50
-
100
-
200
Kies jouw aantal :
Stap 4. Selecteer de verzendmethode
- Standard
Beschrijving
Multifunctioneel metalen tool in etui van 600D polyester, 9-delig.
Kenmerken
| Productcode: | 31223 |
| Minimale afname: | 10 stuks |
| Maat: | 7 x 3.3 x 1.6 cm |
| Gewicht: | 107 gr |
| Materiaal: | Roestvrij staal, Polyester |
| Land van fabricage: | China |
| Intrastat code: | 8211 93 00 |
| In onze collectie vanaf : | Februari 2018 |
| Land van verzending : | Polen |
Verpakking
| Minimale afname voor verzending met pallet: | 3240 stuks |
| Tussenverpakking:: | 20 stuks |
| Afmetingen van buitenste doos: | 28 x 23 x 32 cm |
| Inhoud van de buitenste doos: | 0.021 m³ |
| Gewicht van de buitenste doos: | 12.7 kg |
| Hoeveelheid per doos: | 120 stuks |
Je kunt het ook vinden in
Meest populaire producten
-
Stanleymesje voor bedrukking met logo Stan
Prijs vanaf: € 0,40
-
Multifunctioneel meetlint bedrukken met logo MultiMeter 2M
Prijs vanaf: € 1,37
-
Promotionele rolmaat bedrukken met logo TwoMeter 2M
Prijs vanaf: € 1,37
-
Zaklampen met logo 2 LED-lampen met dynamo DynaLight
Prijs vanaf: € 1,36
-
Metalen zakmes met 13 verschillende functies Rebel
Prijs vanaf: € 2,16
-
Uitvouwbare timmerman meetlat met logo Carpenter 2M
Prijs vanaf: € 2,13