Aluminium zaklamp en pen cadeauset in doos TorchSet
Code: 30574
Dit is een elegant promotioneel artikel bestaande uit een pen en een zaklamp, gemaakt van aluminium. Een ideaal geschenk voor bedrijfsevenementen.
Stap 1. Selecteer de product kleur
Stap 2. Selecteer de bedrukkingstechniek
- 1 Kleur (Aan een zijde)

- 2 Kleuren (Aan een zijde)

- 3 Kleuren (Aan een zijde)

- 4 Kleuren (Aan een zijde)

- Lasergravering (Aan een zijde)
- Zonder opdruk
Stap 3. Selecteer de hoeveelheid
Aantal
Prijs/eenheid
-
10
-
20
-
50
-
100
-
200
Kies jouw aantal :
Stap 4. Selecteer de verzendmethode
- Standard
Beschrijving
Penvormige aluminium multitool met 9 LED lampjes en zilverkleurige clip. Bevat 3 kruiskop- en 3 platte schroevendraaiers. Exclusief 3x AAA batterijen.
Kenmerken
| Productcode: | 30574 |
| Minimale afname: | 10 stuks |
| Maat: | 14 x 8 x 3.9 cm |
| Gewicht: | 138 gr |
| Materiaal: | Aluminium |
| Land van fabricage: | China |
| Intrastat code: | 8513 10 00 |
| In onze collectie vanaf : | Juni 2017 |
| Land van verzending : | Polen |
Verpakking
| Minimale afname voor verzending met pallet: | 2400 stuks |
| Afmetingen van buitenste doos: | 42 x 28.5 x 36.5 cm |
| Inhoud van de buitenste doos: | 0.044 m³ |
| Gewicht van de buitenste doos: | 13.8 kg |
| Hoeveelheid per doos: | 100 stuks |
Je kunt het ook vinden in
Meest populaire producten
-
Stanleymesje voor bedrukking met logo Stan
Prijs vanaf: € 0,40
-
Multifunctioneel meetlint bedrukken met logo MultiMeter 2M
Prijs vanaf: € 1,37
-
Promotionele rolmaat bedrukken met logo TwoMeter 2M
Prijs vanaf: € 1,37
-
Zaklampen met logo 2 LED-lampen met dynamo DynaLight
Prijs vanaf: € 1,36
-
Metalen zakmes met 13 verschillende functies Rebel
Prijs vanaf: € 2,16
-
Uitvouwbare timmerman meetlat met logo Carpenter 2M
Prijs vanaf: € 2,13