Waterpas met schaal tot 30 cm met dubbele luchtbel
Code: 56329
Stap 1. Selecteer de product kleur
Stap 2. Selecteer de bedrukkingstechniek
- 1 Kleur (Aan een kant)

- 2 Kleuren (Aan een kant)

- 3 Kleuren (Aan een kant)

- 4 Kleuren (Aan een kant)

- Digitale druk (Aan een kant)
- Zonder opdruk
Stap 3. Selecteer de hoeveelheid
-
5
-
10
-
25
-
50
-
100
Stap 4. Selecteer de verzendmethode
- Standard
Een waterpas die je logo in handen van technische teams legt
Kunststof waterpas van 30 cm, ontworpen om uitlijningen snel te controleren bij montage- en onderhoudswerk. Met twee luchtbellen, één horizontaal en één verticaal, zodat je verschillende hoeken kunt checken zonder van gereedschap te wisselen. Inclusief schaal in centimeters voor snelle metingen op de werkplek en een geïntegreerde ophangring die opbergen in werkplaats of magazijn makkelijker maakt. Handige optie om te bedrukken met je logo en te gebruiken voor loyaliteitsacties of technische beurzen.
Eigenschappen
- Waterpas 30 cm met horizontale en verticale aflezing
- Schaal in centimeters voor snelle metingen op de bouw
- Geïntegreerde ophangring om op te hangen en op te bergen
Kenmerken
| Productcode: | 56329 |
| Minimale afname: | 5 stuks |
| Maat: | 30 x 4.7 x 2.1 cm |
| Gewicht: | 170 gr |
| Materiaal: | Aluminium |
| Land van fabricage: | China |
| Intrastat code: | 9015 30 10 |
| In onze collectie vanaf : | Februari 2026 |
| Land van verzending : | Nederland |
Verpakking
| Individueel verpakkingstype:: | Individueel verpakt geleverd |
| Tussenverpakking:: | 20 stuks |
| Afmetingen van buitenste doos: | 32.5 x 29 x 24 cm |
| Inhoud van de buitenste doos: | 0.023 m³ |
| Gewicht van de buitenste doos: | 8 kg |
| Hoeveelheid per doos: | 40 stuks |
Je kunt het ook vinden in
Meest populaire producten
-
Stanleymesje voor bedrukking met logo Stan
Prijs vanaf: € 0,40
-
Multifunctioneel meetlint bedrukken met logo MultiMeter 2M
Prijs vanaf: € 1,37
-
Promotionele rolmaat bedrukken met logo TwoMeter 2M
Prijs vanaf: € 1,37
-
Zaklampen met logo 2 LED-lampen met dynamo DynaLight
Prijs vanaf: € 1,36
-
Metalen zakmes met 13 verschillende functies Rebel
Prijs vanaf: € 2,16
-
Uitvouwbare timmerman meetlat met logo Carpenter 2M
Prijs vanaf: € 2,13