Set van 13 gereedschappen in elegante bamboe doos
Code: 42218
Gereedschapsset met verschillende koppen, adapter, meetlint en andere accessoires om verschillende kleine klussen uit te voeren, alles gepresenteerd in een koffer.
Stap 1. Selecteer de product kleur
Stap 2. Selecteer de bedrukkingstechniek
- 1 Kleur (Op het doosje)

- Lasergravering (Op het doosje)
- Zonder opdruk
Stap 3. Selecteer de hoeveelheid
Aantal
Prijs/eenheid
-
5
-
10
-
25
-
50
-
100
Kies jouw aantal :
Stap 4. Selecteer de verzendmethode
- Standard
Beschrijving
13-delige gereedschapsset gepresenteerd in een bamboekoffer. Bevat 3 platte koppen (4, 5, 6 mm), 2 Philips (PH1, PH2) en 1 adapter, 4 doppen (7 mm, 8 mm, 9 mm, 10 mm) en 1 meetlint.
Kenmerken
| Productcode: | 42218 |
| Minimale afname: | 5 stuks |
| Maat: | 14.3 x 9.3 x 3.2 cm |
| Gewicht: | 550 gr |
| Materiaal: | Bamboe |
| Land van fabricage: | China |
| Intrastat code: | 8206 00 00 |
| In onze collectie vanaf : | Januari 2023 |
| Land van verzending : | Polen |
Verpakking
| Minimale afname voor verzending met pallet: | 680 stuks |
| Afmetingen van buitenste doos: | 34 x 23.5 x 23 cm |
| Inhoud van de buitenste doos: | 0.018 m³ |
| Gewicht van de buitenste doos: | 8.86 kg |
| Hoeveelheid per doos: | 20 stuks |
Je kunt het ook vinden in
Meest populaire producten
-
Stanleymesje voor bedrukking met logo Stan
Prijs vanaf: € 0,40
-
Multifunctioneel meetlint bedrukken met logo MultiMeter 2M
Prijs vanaf: € 1,37
-
Promotionele rolmaat bedrukken met logo TwoMeter 2M
Prijs vanaf: € 1,37
-
Zaklampen met logo 2 LED-lampen met dynamo DynaLight
Prijs vanaf: € 1,36
-
Metalen zakmes met 13 verschillende functies Rebel
Prijs vanaf: € 2,16
-
Uitvouwbare timmerman meetlat met logo Carpenter 2M
Prijs vanaf: € 2,13