Promotionele schroevendraaier met licht Tooled
Code: 30105
Geef deze te bedrukken schroevendraaiers als relatiecadeau aan je klanten tijdens promotionele acties. Voorzien van een aantrekkelijk design en een lampje.
Stap 1. Selecteer de product kleur
Stap 2. Selecteer de bedrukkingstechniek
- 1 Kleur (Aan een kant)

- 2 Kleuren (Aan een kant)

- 3 Kleuren (Aan een kant)

- 4 Kleuren (Aan een kant)

- Digitale full colour bedrukking (Aan een kant)
- Zonder opdruk
Stap 3. Selecteer de hoeveelheid
Aantal
Prijs/eenheid
-
25
-
50
-
125
-
250
-
500
Kies jouw aantal :
Stap 4. Selecteer de verzendmethode
- Standard
Beschrijving
Multifunctionele LED zaklamp met 6 verschillende verwisselbare schroevendraaiers. ABS behuizing met aluminium afwerking. Inclusief 3 knoopcel batterijen.
Kenmerken
| Productcode: | 30105 |
| Minimale afname: | 25 stuks |
| Maat: | 10 x 3.2 x 1.6 cm |
| Gewicht: | 69 gr |
| Materiaal: | Plastic |
| Land van fabricage: | China |
| Intrastat code: | 8205 40 00 |
| In onze collectie vanaf : | Juni 2017 |
| Land van verzending : | Polen |
Verpakking
| Minimale afname voor verzending met pallet: | 6000 stuks |
| Tussenverpakking:: | 50 stuks |
| Afmetingen van buitenste doos: | 40 x 25.5 x 25 cm |
| Inhoud van de buitenste doos: | 0.026 m³ |
| Gewicht van de buitenste doos: | 13.75 kg |
| Hoeveelheid per doos: | 200 stuks |
Je kunt het ook vinden in
Meest populaire producten
-
Stanleymesje voor bedrukking met logo Stan
Prijs vanaf: € 0,40
-
Multifunctioneel meetlint bedrukken met logo MultiMeter 2M
Prijs vanaf: € 1,37
-
Promotionele rolmaat bedrukken met logo TwoMeter 2M
Prijs vanaf: € 1,37
-
Zaklampen met logo 2 LED-lampen met dynamo DynaLight
Prijs vanaf: € 1,36
-
Metalen zakmes met 13 verschillende functies Rebel
Prijs vanaf: € 2,16
-
Uitvouwbare timmerman meetlat met logo Carpenter 2M
Prijs vanaf: € 2,13