Schroevendraaier met stalen punten GearX
Code: 40634
Voer je vaak reparaties uit, dan is deze handige schroevendraaierset echt iets voor jou! De verwisselbare bits blijven zitten dankzij een sterke magneet.
Stap 1. Selecteer de product kleur
Stap 2. Selecteer de bedrukkingstechniek
- Doming (Aan een kant)
- Zonder opdruk
Stap 3. Selecteer de hoeveelheid
Aantal
Prijs/eenheid
-
5
-
10
-
25
-
50
-
100
Kies jouw aantal :
Stap 4. Selecteer de verzendmethode
- Standard
Beschrijving
Luxe schroevendraaierset met hoogwaardige S2 gelegeerd stalen as en bits. De set bevat meerdere bits: PH0/PH1/PH2,SL3/SL4/SL5/HEX3/HEX4/HEX5/TX8/TX10/TX20. Eenvoudig te bevestigen met een extra sterke magneet. Deze multifunctionele schroevendraaier is klaar voor gebruik wanneer je hem nodig hebt. Verpakt in luxe geschenkdoos.
Kenmerken
| Productcode: | 40634 |
| Minimale afname: | 5 stuks |
| Maat: | 15.3 x 3.4 x 3.4 x ø 3.4 cm |
| Gewicht: | 393 gr |
| Materiaal: | Polypropyleen (PP) / Thermoplastisch rubber (TPR) |
| Land van fabricage: | China |
| Merk: | GearX |
| Intrastat code: | 8205 40 00 |
| In onze collectie vanaf : | Maart 2022 |
| Land van verzending : | Roemenië |
Verpakking
| Minimale afname voor verzending met pallet: | 1152 stuks |
| Afmetingen van buitenste doos: | 40 x 33.5 x 40 cm |
| Inhoud van de buitenste doos: | 0.054 m³ |
| Gewicht van de buitenste doos: | 19.9 kg |
| Hoeveelheid per doos: | 48 stuks |
Je kunt het ook vinden in
Meest populaire producten
-
Stanleymesje voor bedrukking met logo Stan
Prijs vanaf: € 0,40
-
Multifunctioneel meetlint bedrukken met logo MultiMeter 2M
Prijs vanaf: € 1,37
-
Promotionele rolmaat bedrukken met logo TwoMeter 2M
Prijs vanaf: € 1,37
-
Zaklampen met logo 2 LED-lampen met dynamo DynaLight
Prijs vanaf: € 1,36
-
Metalen zakmes met 13 verschillende functies Rebel
Prijs vanaf: € 2,16
-
Uitvouwbare timmerman meetlat met logo Carpenter 2M
Prijs vanaf: € 2,13