Multifunctionele tool personaliseren met logo MultiMan
Code: 30820
Deze te bedrukken multitool met handige gereedschappen, bestaat uit een tang in een hoesje dat gepersonaliseerd kan worden met de naam van je bedrijf.
Stap 1. Selecteer de product kleur
Stap 2. Selecteer de bedrukkingstechniek
- 1 Kleur (Aan een kant)

- 2 Kleuren (Aan een kant)

- 3 Kleuren (Aan een kant)

- 4 Kleuren (Aan een kant)

- Digitale full colour transfer (Op de etui)
- Lasergravering (Aan een kant)
- Zonder opdruk
Stap 3. Selecteer de hoeveelheid
Aantal
Prijs/eenheid
-
5
-
10
-
25
-
50
-
100
Kies jouw aantal :
Stap 4. Selecteer de verzendmethode
- Standard
Beschrijving
Multifunctioneel metalen tool in zakje van 600D polyester, 9-delig.
Kenmerken
| Productcode: | 30820 |
| Minimale afname: | 5 stuks |
| Maat: | 11.5 x 6.3 x 2.5 cm |
| Gewicht: | 232 gr |
| Materiaal: | Roestvrij staal, Polyester |
| Land van fabricage: | China |
| Intrastat code: | 8211 93 00 |
| In onze collectie vanaf : | Juni 2017 |
| Land van verzending : | Polen |
Verpakking
| Minimale afname voor verzending met pallet: | 1750 stuks |
| Tussenverpakking:: | 25 stuks |
| Afmetingen van buitenste doos: | 33.5 x 25 x 17 cm |
| Inhoud van de buitenste doos: | 0.013 m³ |
| Gewicht van de buitenste doos: | 11.6 kg |
| Hoeveelheid per doos: | 50 stuks |
Je kunt het ook vinden in
Meest populaire producten
-
Stanleymesje voor bedrukking met logo Stan
Prijs vanaf: € 0,40
-
Multifunctioneel meetlint bedrukken met logo MultiMeter 2M
Prijs vanaf: € 1,37
-
Promotionele rolmaat bedrukken met logo TwoMeter 2M
Prijs vanaf: € 1,37
-
Zaklampen met logo 2 LED-lampen met dynamo DynaLight
Prijs vanaf: € 1,36
-
Metalen zakmes met 13 verschillende functies Rebel
Prijs vanaf: € 2,16
-
Uitvouwbare timmerman meetlat met logo Carpenter 2M
Prijs vanaf: € 2,13